Na Waszą prośbę postanowiłam stworzyć wyzwanie z Mel B. Z tym wyzwaniem powinni sobie poradzić wszyscy. Nie jest ono przeznaczone dla osób zaawansowanych. Poziom treningów – początkujący, a z każdym dniem będzie wzrastał. Mam nadzieję, ze jesteście pełne motywacji i zamierzacie dać z siebie wszystko! Zapoznajcie się z listą treningów i bierzcie się do roboty. Wakacje nie są po to, żeby odpoczywać :). O lepszą sylwetkę walczy się przez cały rok. 

Przygotowałam dla Was kalendarz na 30 dni w którym znajdziecie również spis ćwiczeń. Z treningami Mel B jest na yt taki problem, że często znikają i są dostępne na innych kanałach yt. Dlatego w tym wydarzeniu nie będzie playlist. Będą linki do pojedynczych filmików oraz dokładna rozpiska w kalendarzu. Oczywiście każdy trening zaczynamy od ROZGRZEWKI i kończymy ROZCIĄGANIEM.

Mel B rozpiska treningu
Mel B rozpiska treningu

Rozgrzewka z Mel B

Trening na pośladki z Mel B

Trening na Nogi od Mel B

Trening ramion od Mel B

TRENING KLATKI PIERSIOWEJ

Trening brzucha od Mel B

Trening ABS od Mel B

Trening Cardio Mel B

Trening całego ciała Mel B

Ćwiczenia rozciągające Mel B

Co będzie Wam potrzebne?

* dobre samopoczucie,

* zdrowie,

* motywacja,

*pozytywne nastawienie,

* uśmiech na twarzy,

* mata ( jeżeli nie macie maty podłóżcie sobie ręcznik albo coś w tym stylu;)  )

* ciężarki ( można zastąpić je butelkami z wodą )

* krzesło,

* skakanka,

* sportowe buty. Każdy trening powinnyśmy wykonywać w butach. Jesteśmy wtedy bardziej stabilne i mniej narażone na kontuzję.

* ręcznik – przyda się przy wykonywaniu treningów

Dobre rady:

* przed każdym dniem treningu rozgrzejcie się,

*  nawadniajcie się,

* nie zwracajcie uwagi na wagę. Pamiętajcie, że mięśnie są mniejsze objętościowo od 1 kg  tłuszczu. Dlatego możemy tracić cm. a waga może stać w miejscu.

* warto jest zrobić sobie kilka zdjęć przed rozpoczęciem wydarzenia i powtórzyć zdjęcia w tej samej pozycji na koniec wydarzenia.

* jeżeli nie macie siły wykonać tylu powtórzeń co nasze trenerki to wykonujcie ćwiczenia w swoim  tempie,

* pamiętaj, że 70 % sukcesu zależy od Twojego jadłospisu. Koniecznie przeczytaj post ===>Zasady zdrowego odżywiania

Przydatne linki:

Zapraszam Was również na bloga fizjoterapeutów, na którym znajdziecie wiele ciekawych informacji np. o zakwasach ===>

Kochani nie ma na co czekać, trzeba wziąć się do roboty! Odpalajcie dzisiejsza playlistę i dajcie podczas treningu z siebie wszystko. Pamiętajcie, że trening, to tylko 30% sukcesu, reszta zależy od Waszego odżywiania. Na blogu znajdziecie kilkanaście przykładowych jadłospisów. Oczywiście one mają być dla WAS tylko inspiracją ==> Przykładowe jadłospisy – klik. Wakacje coraz bliżej, trzeba się skupić i do tego czasu jak najlepiej popracować nad swoją figurą. Nie możecie się poddać!

Dajcie znać jak Wam się podoba taka forma wydarzenia. Niestety tym razem nie mogłam Wam przygotować gotowych playlist, ponieważ filmiki Mel B w nieznany sposób zostają z nich usunięte co jakiś czas. Dzięki rozpisce będziecie mogły wrócić do wydarzenia w każdym momencie bez obaw, że będzie wybrakowane. Czekam na Wasza relację z pierwszego treningu. Nie poddajemy się! Walczymy, z za miesiąc widzimy się w trudniejszym wyzwaniu. 

Pozdrawiam,

Juliya

*** UWAGA!

Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.