Udało się! Znowu dałaś radę! Z dzisiejszym planem treningowym już się nie spotkasz, możesz się z nim pożegnać! 🙂 Tylko do końca tygodnia trwa ta faza wydarzenia, a później od poniedziałku zaczynamy kolejny cykl. W drugiej fazie zostanie dodana nowa trenerka, której filmiki będą uzupełnieniem treningów Mel B, żebyś osiągnęła lepsze efekty i nie zanudziła się z nami! Jednym słowem, do końca wydarzenia cały czas będę Cię zaskakiwała. 

Przejdźmy do dzisiejszego planu treningowego …

Nie było tutaj nic bardzo trudnego. Prawdopodobnie ucieszyłaś się, że w palnie nie ma znienawidzonego przez Ciebie cardio. Mam dla Ciebie złą wiadomość, w drugiej fazie będzie znaczni więcej takich wymagających dużego wysiłku ćwiczeń. 🙂

Dzisiejszym prezentem dla Ciebie jest kolejna kartka z przepisem do segregatora. Mleko kokosowe jest idealnym dodatkiem do wielu koktajli, zdrowych potraw. Po co mamy je kupować w sklepie, płacić kilkanaście złotych, jeżeli jesteśmy w stanie zrobić je w domu sami. W końcu to co jest nasze, zawsze jest lepsze. Zachęcam do wypróbowania mleka kokosowego, może stanie się ono Twoim ulubieńcem. Dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się.

Pobierz kartkę z przepisem w formie PDF ===> http://goadult.info/domowe-mleko-kokosowe

Twoja kolej! Napisz jak Ci poszedł dzisiejszy zestaw i jakie masz plany na jutrzejszy reset. Chciałabym poprosić Ciebie o pomoc. Napisz mi proszę z jaką trenerką fitness chciałabyś spotkać się w kolejnej fazie jako dodatek do ćwiczeń Mel B. Dzięki temu będzie mi łatwiej wybrać osobę, która najbardziej Cię zmotywuje.

Mam jeszcze jedno ważne pytanie, czy te wpisy nadal działają na Ciebie motywująco? Koniecznie daj znać! 🙂

PRZYDATNE LINKI:

  • Plan treningowy FAZA I ===> klik
  • Podsumowanie dzień 1 – do pobrania darmowy planner ===> klik
  • Podsumowanie dzień 2 – do pobrania darmowy z koktajlami oczyszczającymi ===> klik
  • Podsumowanie dzień 3 – do pobrania darmowy z sałatkami ===> klik
  • Podsuwanie dzień 5 – do pobrania przepis w na najlepsze placki śniadaniowe ===> klik
  • Podsumowanie dzień 6 – do pobrania darmowa tapeta z kalendarzem ===> klik
  • Podsumowanie dzień 7- do pobrania planner posiłków na cały tydzień  ===> klik

Pozdrawiam,

Juliya