Nie muszę Wam już przedstawiać Tammy Hembrow, twórczyni tego programu budującego pośladki. O jej metamorfozie, stylu życia możecie przeczytać we wcześniejszym wpisie na blogu: kliknij tutaj.

“8 weeks booty building” jest planem treningowym skupiającym się na zbudowaniu pośladków, uniesieniu ich i nadaniu im jędrności. Autorka stworzyła ten program z myślą o kobietach, które nie są zadowolone ze swojej pupy i chcą poprawić jej wygląd.

Plan treningowy trwa 8 tygodni. Ćwiczenia na pośladki wykonuje się 3 razy w tygodniu. Ćwiczenia zaprojektowane są w taki sposób, żeby przyniosły jak najszybsze rezultaty. Autorka zapewnia, że po 8 tygodniach powinny pupa powinan być bardziej ujędrniona, uniesiona. Podkreśla również, że efekt jaki uzyskamy zależy nie tylko od ćwiczeń, ale również od jadłospisu jaki w tym czasie stosujemy. Do wojego plany treningowego załącza również skazówki żywieniowe.

Przykładowe wskazówki żywieniowe z programu “8 weekd booty building”:

  • Jedz 5/6 małych posiłków w ciągu dnia.
  • Po treningu do 60 minut spożyj wysokowartościowy posiłek białkowy – może być to np. jakiś koktajl.
  • Pij 3 litry wody dziennie!
  • Jedz dużo zielonych warzyw

Ćwiczenia:

Jedną ze wskazówek dla dziewczyn, które chcą unieść swoje pośladki, jest wykonywanie lekkiego treningu cardio. Trening HITT zalecany jest kobietom, które chcą na początku zgubić tłuszcyk z pośladków i okolic. Zalecany jest trening HIIT 2 razy w tygodniu około 10-15 minut. Low insenity cardio np. spacer, zalecany jest 3-4 razy w tygodnu po 45 minut

Jak ćwiczyć według planu treningowego Tammy?

Pośladki ćwiczymy 3 razy w tygodniu. Tamy zaleca, żeby raz w tygodniu zrobić całkowity reset od treningów. W książce znajdziecie gotowe ćwiczenia, które wyonacie na siłowni.  Podana jest tam ilość powtórzeń i serii.

Gdzie znajdziecie książkę?

Wpiszcie w google “tammy hembrow booty workout free” pierwsza pozycja w wyszukiwarce. Możecie również kupić plan na jej stronie internetowej.

Dziewczyny, udało mi się zachęcić Was do wypróbowania tych ćwiczeń? Tak naprawdę 8 tygodni, to niewiele czasu. Myślę, że warto jest przetestować te ćwiczenia na sobie, wielu kobietom poprawiły one wygląd pośladków. Jeżeli zdecydujecie się rozpocząć “8 weeks booty building”, skończycie go jeszcze przed sezonem bikini. Dlatego nie zwlekajcie i bierzcie się do pracy. Jednym minusem wykonania tego treningu, jest siłownia. Jeżeli ktoś nie ma możliwości zapisania się na nią, będzie miał problem z wykonaniem wielu ćwiczeń. W razie pytań, wiecie co robić.

Pozdrawiam,

Juliya