Anna wyróżnia się na tle innych ft motywatorek przede wszystkim swoją naturalnością i krągłościami. Same na pewno zwróciłyście uwagę na  to, że jej ciało nie jest bardzo szczupłe. Jest krągłe, wysportowane, moim zdaniem przepiękne i idealne! Chciałbym, żebyście poznały ją bliżej. Kto wie, może to będzie ta osoba, która zmotywuje Was do aktywnego trybu życia.

Anna Nystrom jest szwedzką modelka fitness. Jej ulubionym treningiem jest CrossFit, który wspaniale działa na sylwetkę (możecie o tym przeczytać tutaj —> Kliknij tutaj ). Na swoim ie ma aż 4 miliony obserwatorów. Tak jak już wspominałam Wam na początku wpisu, cechą charakterystyczną dla niej jest naturalność i krągłe kształty w pozytywnym tego znaczeniu.

Jaki jest idealny przepis według niej na taką sylwetkę?

Przede wszystkim CrossFit. Nasza dzisiejsza bohaterka na swoim ie wspomina, że dwa razy w tygodniu trenuje swoje dolne partie ciała. Zazwyczaj stawia na trening z obciążeniem. Jednym z jej ulubionych ćwiczeń na pupę jest martwy ciąg. Na istagramie możemy zaobserwować też zdjęcia jej pięknie wyrzeźbionego brzucha. Jednym z ćwiczeń, które wykonuje na ABS jest plank tzw, deska o której więcej możecie przeczytać tutaj ===> Kliknij tutaj

Jak wygląda jej jadłospis?

Każdy dzień zaczyna od śniadanie, które zjada zazwyczaj o 8:00. Na jej talerzu śniadaniowym króluje owsianka z odżywką białkową i dodatkami. Następne posiłki spożywa co 3 h. Je potrawy bogate są w świeże warzywa, węglowodany, chude mięso. Każdy trening kończy wypiciem koktajlu białkowego, który dostarcza jej organizmowi niezbędnych składników. Anna pozwala sobie czasami na oszukany posiłek,  dzięki temu jeszcze bardziej motywuje swój metabolizm do pracy.

Jak Wam się podoba nasza dzisiejsza motywatorka? Ja jestem zachwycona jej figurą! Sama chciałabym taką mieć i mam nadzieję, że kiedyś taką wypracuję. Chociaż ciężka praca przede mną, będę nad nią pracowała! Co sądzicie o takich krągłych pośladkach, nogach? Też jesteście ich zwolenniczkami? Koniecznie dajcie znać?

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Anny, zajrzyjcie na jej —> 

Pozdrawiam,

Juliya

*** Wszystkie zdjęcia pochodzą z a ANNY***