Co to jest Blue Majik? Brzmi bardzo tajemnico, prawda? Prawda jest taka, że właśnie tak nazywa się bohater naszego dzisiejszego wpisu. Wielka bomba witaminowa na którą powinien pozwolić sobie każdy z nas! Cenne właściwości Ble Majik sprawiły, że pokochały go miliony osób na świecie, a Ty możesz być kolejną z nich.

Co to jest Blue Majik?

Jest to suszony ekstrakt ze spiruliny, który niestety bardzo długo był niedoceniany. Niebieski, naturalny barwnik, któremu Blue Majik zawdzięcza taki kolor jest to  fikocyjanina – bardzo silny antyoksydant, który wspiera procesy regeneracyjne, zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów, posiada właściwości przeciwzapalne. Jest również naturalnym inhibitorem bólu. W Blue Majik znajdziemy: białka, cynk, miedź, mangan, żelazo, selen, witamin z grupy B. Stosowany jest również do walki z nadwagą (obniża poziom cukru, cholesterolu). Jego zalet jest oczywiście znacznie więcej. To tylko najważniejsze z nich. Blue Majik jest idealny dla sportowców, którzy bardzo często zmagają się z kontuzjami. Jego przeciwzapalne i przeciwwirusowe właściwości sprawiają, że tak naprawdę jest on idealny dla wszystkich.

Blue Majik w kuchni – jak go wykorzystać?

Prawda jest taka, że już najmniejsza porcja (1 gram) sprawia, że czerpiemy z niego wiele cennych właściwości. Jest jeden warunek. Tylko regularne stosowanie Blue Majik nawet w niewielkiej ilości przyniesie efekty!

UWAGA! Blue Majik nie jest dobry w smaku! Najlepiej dodać go do owsianki, nasion chia, deserów, koktajli. Dzięki temu jego nienajlepszy smak jesteśmy w stanie ukryć. Pamiętajcie, że nawet niewielka ilość dodana do jakiegoś produktu barwi go na niebiesko.

Osobiście najlepiej smakuje mi Blue Majkik z deserem z nasion chia i koktajlem jagodowo-truskawkowym.

co to jest blue majik
co to jest blue majik

Gdzie można kupić Blue Majik?

Ta niesamowita bomba jest dostępna prawie w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Bez problemu dostaniecie również go w internecie. Saszetka o wadze 1 gram kosztuje około 7 złotych.

BLUE MAJIK NA WEHEARTIT:

 

 

CO TO JEST BLUE MAJIK
Co to jest blue majik? Źródło: https://weheartit.com/entry/289661490

 

BLUEA MAJIK
CO TO JEST BLUE MAJIK? źródło: https://weheartit.com/entry/313302475

Dajcie znać co sądzicie o takiej super żywności? Wierzycie w jej cenne właściwości? Jestem ciekawa czy ktoś z Was próbował już Blue Majik – jeżeli tak, podzielcie się swoimi wrażeniami.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Przeczytaj również:

Dołącz do mnie na ie: