Smukłe uda- marzenie prawie każdej kobiety. Właśnie dla takich Pań przygotowałam najlepsze jest dzisiejszy wpis. Zebrałam w nim darmowe ćwiczenia na uda, które możecie samodzielnie zrobić w domu. Nie potrzebujecie wielkiej ilości sprzętu, karnetu na siłownię czy trenera personalnego. Możecie spróbować również samodzielnie popracować w domu nad swoimi udami.

ZACZYNAMY! Oto darmowe ćwiczenia na uda

Ćwiczenia na uda
Ćwiczenia na uda

Trening Fitappy:

Najlepsze Ćwiczenia Fitness na Wewnętrzną stronę Ud cz. 1

Najlepsze Ćwiczenia na Wewnętrzną stronę Ud część 2

Darmowe diety:

Zgrabne uda

Natalia Gacka:

20 minutowy trening na seksowne UDA I POŚLADKI dla początkujących

20 minutowy trening na seksowne UDA I POŚLADKI dla zaawansowanych

Vitality Advocate:

Inner Thigh Workout for Women – 6 Exercises for Thigh Gap

XHIT Daily:

Thigh Workout

Be Fit:

Denise Austin Pilates: Hips & Thighs

Fitness Blender:

5 Minute Inner Thigh Workout

10 Minute Inner Thigh Workout – Fitness Blender

Wskazówka: Wspinanie się na palcach u stóp oraz rozciąganie może wyszczuplić uda i łydki.

Bardzo ciężko jest uzyskać szczupłe uda, pamiętajcie o tym. Mimo wszystko zachęcam Was do pracy nad własnym ciałem. Każdy trening przybliża Was do wymarzonego sukcesu. Czasami efekty pojawiają się natychmiast. Innym razem trzeba czekać na nie nawet kilka miesięcy. Nigdy nie wolno Wam się zrażać, wątpić w to wszystko co robicie. Pozytywne nastawienie, chęć zmiany jest własnie kluczem do sukcesu. Oprócz tego potrzebna jest również dieta, które absolutnie nie może być uboga. Dbajcie o to co jedzie. Wybierajcie wartościowe produkty spożywcze, które wbrew pozom nie muszą być wcale bardzo drogie. Jeżeli chcecie naprawdę poprawić swoje uda, wierzę w to, że tego dokonacie. 

Dajcie znać jakie są Wasze ulubione ćwiczenia na uda? Trenujecie w domu czy wybieracie siłownię z profesjonalnym sprzętem i bacznym trenerem, który w razie problemów służy Wam pomocą? Jeżeli znacie jakieś ciekawe filmy z yt, które pokazują ćwiczenia na uda, zostawcie do nich link w komentarzu. Wspólnie możemy zbudować całkiem niezły spis treningów.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Przeczytaj również: