To jest już moje 5 wydarzenie związane z fitnessem!
Jednak  jest troszkę inne od poprzednich.
Każdy dzień rozpoczynamy rozgrzewką, później są ćwiczenia siłowe, cardio i rozciąganie. Codziennie staramy się ćwiczyć około 2-3 partie ciała.Dlaczego tak? 

Zależy Nam na spaleniu tkanki tłuszczowej a dochodzi do niej dopiero po około 30 minutach treningu. Żeby trening był bardziej skuteczny Cardio wykonujemy pod koniec treningu.

Aby ułatwić Wam treningi. Przygotowałam dla Was gotową listę treningów na yt :

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Ćwiczymy z : Mel B, Tiffany, ZUZKA, XHIT Daily, Fitappy. 

Niedziela jest przeznaczona na regeneracje ( unikamy ciężkich treningów tego dnia ). Jednak przygotowałam dla Was listę ciekawych relaksujących treningów takich jak: joga, rozciąganie.

09.09.2013 r. rozpoczynamy wydarzenie.

W liście na yt  pierwszego dnia wybieramy ” Plan treningowy ( A ) Poniedziałek ” .I zależnie od dnia tygodnia uruchamiamy daną playlistę. Filmik będą przełączały się same a Wy spokojnie możecie ćwiczyć. Kiesy zakończymy pierwszy tydzień powracamy do treningu z dnia pierwszego 🙂

Każdy trening trwa około 1 h. Jeżeli jakieś ćwiczenie jest dla Was za trudne w wykonaniu to  możecie je zamienić z innym.

Co będzie Wam potrzebne?

* dobre samopoczucie,

* motywacja,

* uśmiech na twarzy,

* mata ( jeżeli nie macie maty podłóżcie sobie ręcznik albo coś w tym stylu;)  )

* ciężarki ( można zastąpić je butelkami z wodą ) Jeżeli jesteście początkujące polecam 0,5 l butelki wody ( po 10 minutach i tak poczujecie zmęczenie ).

* sportowe buty. Każdy trening powinnyśmy wykonywać w butach. Jesteśmy wtedy bardziej stabilne i mniej narażone na kontuzję.

Dobre rady:

* przed każdym dniem treningu rozgrzejcie się,

*  nawadniajcie się,

* przed przystąpieniem do wydarzenia wykonajcie pomiary swojego ciała,

* nie zwracajcie uwagi na wagę. Pamiętajcie, że mięśnie są cięższe od tłuszczu i mniejsze objętościowo. Dlatego możemy tracić cm. a waga może stać w miejscu.

* warto jest zrobić sobie kilka zdjęć przed rozpoczęciem wydarzenia i powtórzyć zdjęcia w tej samej pozycji na koniec wydarzenia.

* ograniczcie słodycze ( najlepiej zastąpcie je owocami. Zapraszam do wspólnego wydarzenia w którym rezygnujemy ze słodyczy:

 )

* zdrowo odżywiajcie się,

* pamiętajcie, że sam trening nie da takich efektów jak połączenie go ze zdrową dietą!!!

Życzę Wam wszystkim powodzenia!:)

Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie do mnie! :) Odpowiadam na każdą wiadomość!

Grupa „wsparcia”  na fb 🙂 : 

Rywalizacja na Endomondo:  

Chcesz podzielić się swoją historią związaną ze sportem? Pochwalić efektami do których dotarłaś ? Zdjęcia metamorfoz możecie wysyłać w wiadomości prywatnej lub na [email protected] 🙂