Za Nami kolejny reset. Już za 3 dni ruszamy z nową, jeszcze bardziej wymagającą fazą! Będzie wycisk, pot ale również efekty. Większość z Was zadecydowała, że stworzenie nowego wydarzenia na fazę II nie będzie problemem. Dlatego jeszcze dzisiaj poinformuję Was o powstaniu wydarzenia.

Jak Wam minął dzień regeneracji?

U mnie dzisiaj totalne lenistwo. Spanie do 12.00, bardzo późne śniadanie, spacer i 10 minutowy trening jogi. Jak widzicie całkowicie inny dzień  od wszystkich. Mam nadzieję, że odpuściłyście dzisiaj wszystkie ciężkie treningi. Nasz organizm potrzebuję takiego dnia.

Wczoraj wieczorem większość z Nas bardzo nagrzeszyła :D. Lampki wina, piwo, czekolada i różne inne kaloryczne smakołyki pokonały Nas!:) Ale to nic! Jesteśmy ludźmi i po prostu od czasu do czasu należy Nam się. Mam nadzieję, że u Was już dzisiaj wszystko wróciło do normy. W ogóle byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że większość z Was przyznała się do grzeszków. I o to w tym chodzi! 🙂 Pamiętajcie żeby takie dni nie odbywały się za często:).

Bardzo się cieszę, że u wielu z Was widać jakieś pierwsze efekty:) Dzięki Nim jesteście jeszcze bardziej zmotywowane. Tylko pamiętajcie, że 2 cm w brzuszku szybko można przybrać. Dlatego jeszcze raz przypominam GRZESZKI od czasu do czasu!

Zdajecie sobie sprawę z tego, że przed Nami TYLKO 59 dni do szału zakupowego? Czas naprawdę bardzo szybko leci…

Jak już wspominałam większość z Was ( ta co idzie według programu ) ukończy wydarzenia 18 grudnia. I od tej pory będziecie mogły ode mnie odpocząć. Ale liczę na to, że około 2-3 stycznia dołączycie do nowego wydarzenia w którym będziemy spalały to co nagrzeszyłyśmy podczas Świąt ;).

Chciałabym również, żebyście pochwaliły się swoimi kreacjami!:) Już za kilka tygodni zaczniemy ich poszukiwać!

Pamiętajcie, że trzymam za Was wszystkie kciuki! Jeżeli wytrwałyście do dzisiaj to znaczy, że najtrudniejsze za Wami. Wbiłyście się już w rytm i mam nadzieję, że się z niego nie wybijecie :).

Mel-B-at-NBC-Universal-Press-Tour

Jak Wam minął dzisiejszy dzień?

Czy sukienki Mel B, które Wam czesto prezetuję przypadają Wam do gustu? A może któraś z Was marzy o podobnej?

Wydarzenie —> Wydarzenie

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 —> Dzień 2

Relacja z dnia 3 —> Dzień 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5 —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —> Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Relacja z dnia 10 —>Dzień 10

Pozdrawiam,

Juliya