Za Nami już 16 dzień wydarzenia. Czas pędzi nieubłaganie.Do zakończenia wydarzenia zostało Nam jeszcze 54 dni! Musimy dać z siebie 300% bo czasu mamy coraz mniej.

W II fazie wydarzenia uczestniczy zdecydowanie mniej osób. Jednak to nie ma wpływu na Nasze trening. To, że inni zrezygnowali to nie znaczy, że Wy macie się poddać, pamiętajcie o tym!

Zawsze to powtarzam i będę powtarzała ĆWICZYSZ TYLKO DLA SIEBIE! NIE REZYGNUJ Z TEGO! 

Jestem z Was naprawdę dumna! Mimo napiętego dnia znajdujecie godzinkę na trening. Nie szukacie wymówek:).

Wracając do dzisiejszego dnia

Obowiązywał –> 

Dzisiaj pierwszy raz większość z Was miała do czynienia z rozgrzewką Fitappy. Od siebie mogę powiedzieć, że jest mniej dynamiczna od Mel B ale rozciąganie jest bardzo przyjemne:). A Wam podobała się nowa rozgrzewka? 

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to w dzisiejszym planie nie było nowości.

Trening pośladków z Mel sama przyjemność 🙂

Trening nóg z Mel pojawił się w fazie I. Do dnia dzisiejszego te ćwiczenia są dla mnie najtrudniejszy do wykonania. Myślę, że jest to spowodowane moją kontuzją ale nie poddaję się. Wykonuję w swoim tempie:) A jak jest u Was?

Trening całego ciała z Mel na pewno większości z Was nie sprawia już takich problemów jak na początku. Nasza kondycja zdecydowanie się poprawiła. I myślę, że to również działa motywująco na Nas:)

ABS z Mel w I fazie dla kliku osób były to ćwiczenia nie do wykonania. Jak jest teraz? Lepiej sobie radzicie z tym treningiem? Osobiście bardziej podoba mi się trening brzucha ale ABS jest również przyjemny. Nie mam problemu z wykonaniem tego treningu. A Wy? Czujecie, że Wasze mięśnie brzucha lepiej sobie radzą?

Rozciąganie z Mel to nie jest również nowość. Nie wydaje mi się , żeby było lepsze, krótkie rozciąganie po treningu niż to. Jeżeli znacie to poproszę o linki 🙂

Jak Wam się podobał dzisiejszy dzień? Treningi nadal sprawiają Wam przyjemność?  Czekacie na tę godzinkę przez cały dzień z utęsknieniem? 🙂

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem Faza II

Relacja z dnia 1 —> Dzień I

Pozdrawiam,

Juliya