Koniec resetu! Pora wrócić do treningów! Dzisiaj ruszyło dodatkowe biegowe wyzwanie w którym bardzo chciałam wystartować no ale niestety jeszcze jestem na maksa osłabiona. Od kilku dni nie wychodziłam w ogóle na dwór. Dzisiaj rano wybrałam się do Lidla i czuję, że jeszcze nie jestem zdrowa:(.

Dzisiaj obowiązywał —>

Skupiałyśmy się przede wszystkim na udach, pośladkach, klatce piersiowej, nogach i spalaniu :). Dzisiaj Wasze mięśnie brzucha mogą jeszcze się regenerować:)

Podczas rozgrzewki oraz rozciągania towarzyszyła Nam Jillian ze swoimi Kobietkami :).

Pierwszy raz w swoich wydarzeniach przygotowałam dla Was 10 minutowy trening ud z Fitness Blender. Wcześniej się nigdy na niego nie natknęłam w necie. Wygląda cudnie! I myślę, że efekty po nim również powinny być:). Dzisiaj udało mi się wykonać tylko ten zestaw. Jestem jeszcze bardzo osłabiona niestety :(. No i nadal boli mnie głowa:(.

Z Be Fit miałyśmy już okazję ćwiczyć. Ale te ćwiczenia były dla Was nowością. Jak dla mnie zestawy z wykorzystaniem krzesła są bardzo trudne :D.

W końcu pojawił się znowu trening pleców i klatki piersiowej z Mel B! W moim życiu był taki moment, że dzień właśnie bez tego zestawu, był dniem straconym. Wykonywałam go codziennie! 🙂

Trening interwałowy ze skakanką to jest dopiero moc! Tutaj każdy powinien się zmęczyć i dać z siebie jak najwięcej.Pamiętacie jak pierwszy raz uruchomiłyście ten zestaw? Dajecie radę wykonywać więcej powtórzeń a może nawet dotrzymywać kroku temu Panu?:)

Jestem ciekawa jak Panie, które biorą udział w wydarzeniu biegowym poradziły sobie dzisiaj? Mam nadzieję, że padający deszcz czy śnieg nie był Waszą wymówką ?:) Proszę się przyznać kto nie pobiegał ani nie wykonał treningu?

Już niedługo zaczniemy ostatnią fazę wydarzenia:). Czas strasznie szybko płynie. Jetem ciekawa jak Wam poszedł dzisiejszy trening. Czekam na Wasze komentarze:). Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne linki:

1) Playlisty —> Plan treningowy obowiązujący w fazie II

2) Podsumowanie 1 — >Dzień 1

3) Podsumowanie 2 —>Dzień 2

4) Podsumowanie 3 —>Dzień 3

5) Podsumowanie 4 —> Dzień 4