Za Nami drugi dzień Naszego wydarzenia. Jestem zaskoczona liczbą osób, które zaangażowały się w treningi. Jesteście niesamowite! Dajecie mi tyle energii, że aż chce się tworzyć kolejne plany treningowe! 🙂 Nie ma co się oszukiwać. Jeszcze nigdy nie postawiłam Wam i sobie tak wysoko poprzeczki. Ale o to tutaj chodzi, prawda?

Dzisiaj obowiązywał —> 

Bardzo dużo pracowałyśmy nad swoimi rękami jak i biustem.

Pierwszy raz w tym roku rozgrzewałyśmy się z Mel B. Kobieta ma moc. Uwielbiam ją! Jet mega zakręconą Babką . W sumie tak jak większość z Nas :).

Trening klatki piersiowej i pleców z Melanie – uwielbiam<3 Kiedyś nie mogłam przetrwać do połowy tego treningu. Miałam za słabe ręce i mięśnie pleców. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z moich ulubionych treningów. Był taki moment, że robiłam go codziennie:). Kiedyś nie byłam w stanie zrobić 2 pompek a dzięki tym ćwiczeniom nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

8 minutowy trening pośladków – wydaje mi się, że ćwiczenia są bardzo skuteczne. O d pewnego czasu wykonywałam je bardzo często i rzeczywiście można zauważyć efekty. Nie umiem ćwiczyć przy tej muzyce dlatego wyciszam laptopa, włączam tv i przez 8 minut oglądam sobie jakiś program zerkając tylko na laptopa żeby zobaczyć jakie ćwiczenie jest do wykonania. No i oczywiście ćwiczę!

15 minut cardio z Mel B – kiedyś nie mogłam złapać oddechu podczas tych ćwiczeń. Na dzień dzisiejszy nie czuję zmęczenia i w sumie odpoczywam. I tutaj miałyśmy do wykonania następne pompeczki! Uwielbiam! 🙂

Nowością było 7 minutowe cardio z kanału Be Fit – strasznie się  zmęczyłam! Nie wiem czy już traciłam energię czy trening był tak wymagający ale już nie mogłam doczekać się końcówki. Do wykonania był następny zestaw pompek.

Fitness Blender i ich 10 minutowy trening ABS dał mi popalić! Dawno nie czułam, że moje mięśnie brzucha tak pracują! 🙂 Bardzo mi się podobało.

A na koniec rozciąganie z Mel B!

Uważam, że trening był udany ale również bardzo wymagający:)

Kochane!

Widziałam, że wiele z Was nie było zadowolonych z pompeczek. Policzyłam ile było do wykonania. Trenerki w ciągu godziny wykonały 110 powtórzeń, Jestem pewna, że większość z Nas wykonała o wiele mniej. Nie bójcie się pompować! Widziałyście wczoraj na filmiku jakie mam ręce, prawda? A pompki to jedno z moich ulubionych ćwiczeń i nie zaobserwowałam wielkich mięśni na rękach 🙂

A Wam jak podobał się dzisiejszy trening? Zapraszam do wspólnej dyskusji w komentarzach pod postem.

Buziaki Kochane,

Juliya

Podobne posty:

Podsumowanie pierwszego dnia wydarzenia —> Dzień 1