Za Nami następny dzień II Fazy wydarzenia. Dużymi krokami zbliżamy się do końca tej fazy. Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę doczekać się już podsumowania :). Jestem ciekawa jakie tym razem będą efekty.

Na dzisiejszy dzień przewidziany był —> 

Nie wiem jak Wam ale mi dzisiejszy trening najbardziej przypadł do gustu.

Uwielbiam ćwiczenia na klatkę piersiową z Mel B, jej trening pośladków ale najbardziej przypadła mi do gustu TABATA. Przyznam się szczerze, że dołączając ją  do II Fazy miałam wątpliwości czy podołacie temu treningowi. Jednak były one niepotrzebne. Jestem z Was bardzo dumna, że dałyście radę!

Na to wygląda, że w następnej fazie 2 razy w tygodniu będzie trening TABATA. Co Wy na to? 🙂

Zostało mi naprawdę niewiele czasu do ułożenia nowego planu treningowego.

Oprócz obowiązkowych treningów każda z Was będzie mogła wybrać dodatkowy program. Będą do wybory trzy: pompki, przysiady albo brzuszki. Najlepiej byłoby gdybyście wybrały po jednym, ponieważ nie dacie rady wykonywać takiej ilości danych ćwiczeń z każdego rodzaju programu. Poza tym uważam, że lepiej dodatkowo przyłożyć się w 100 % do jednej części ciała niż robić wszystko razem. Też tak uważacie?

A Wam który dzień w tej fazie najbardziej przypadł do gustu?

Mam do Was pytanie. Która z wyżej pokazanych Pań najbardziej imponuje Wam swoją sylwetką? Chciałabym wiedzieć, ponieważ dla mnie to może być wskazówka podczas układania nowego wydarzenia:).

Wydarzenie:

Relacja z dnia 1 —>

Relacja z dnia 2 —> Dzień II

Relacja z dnia 3 –>

Relacja z dnia 4 —> Dzień IV

Relacja z dnia 5 —> Dzień V

Relacja z dnia 6 –> Dzień VI

Relacja z dnia 7 –> Dzień VII

Relacja z dnia 8 —> Dzień VIII

Relacja z dnia 9 —> Dzień IX

Relacja z dnia 10 —> Dzień X

Relacja z dnia XI —> Dzień XI

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya