Następny trening za Nami. Jeszcze tylko jutro i powtarzamy wszystkie zestawy od początku!:) Dzisiejszy zestaw był chyba najbardziej wymagającym. Ale dla Was nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Jesteście już na tyle wysportowanymi Kobietami, że każdy trening wydaje Wam się łatwy :). Jestem z Was bardzo dumna! Jesteście silnymi Kobietami! Myślę, że niejeden Facet może Nam pozazdrościć mięśni;).

Dzisiejszy plan wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Ćwiczenia skupiały się na modelowaniu pośladków, biustu oraz pleców. Nie mogłyśmy również zapomnieć o spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, której do wakacji musimy się pozbyć! Jestem pewna, że damy radę!

Rozgrzewkę i rozciąganie poprowadziła dzisiaj Jillian.

Nie wiem jak Wy ale ja mimo tego, że nie przepadam za XHIT Daily, to zestaw na pośladki bardzo mi się podoba. Ćwiczenia są bardzo dobrze dobrane a trening mija szybko.

Zawsze Wam powtarzam, że o plecy i biust musimy tak samo dbać jak o pośladki. Wiele Kobiet pomija te części ciała. Mam nadzieję, że Wy nie :). Za jakiś czas zobaczycie, że trening klatki piersiowej i pleców może zdziałać cuda.

Z Total Ab Workout: No More Muffin Top nie miałam nigdy wcześniej do czynienia. Ćwiczenia poleciła jedna z Was. Co o nich sądzicie?

Na koniec nie mogło zabraknąć spalani! Tym razem postawiłam na 10 minutowy zestaw POPSUGAR Fitness. Jest do Was nowość. Mam nadzieję, że jesteście pozytywnie zaskoczone. Trzeba zmieniać zestawy ćwiczeń po to, żeby były lepsze efekty. Intensywne cardio z XHIT Daily nie było nowością.

Dzisiejszy zestaw był naprawdę wymagający. Jeżeli dałyście z siebie 100%, to Wasze koszulki powinny być mokre:) Jak Wam się podobało? Czekam na Wasze komentarze:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1

Relacja z dnia drugiego —> Dzień 2

Relacja z dnia trzeciego —>Dzień 3

Relacja z dnia czwartego —> Dzień 4

Relacja z dnia piątego —> Dzień 5