Za Nami już połowa wydarzenia. Zostało Nam jeszcze TYLKO 5 dni treningowych! Bardzo się cieszę, że udało mi się  ” zaszczepić ” w większość z Was moją pasję, którą jest aktywność fizyczna. Oczywiście nie zostawię Was tak samych i nadal będę tworzyła dla Was plany treningowe, motywowała Was do dbania o swoje ciało i udowadniała Wam, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Zawsze można znaleźć czas na swoje hobby. W naszym wypadku jest to sport.

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z internetu —> 

Wszystkie ćwiczenia, które pojawiły się w playliście nie były dla Nas nowością. W końcu powtarzamy wszystkie zestawy z tamtego tygodnia:). Dzięki temu możecie zobaczyć czy poprawiła się Wasza kondycja i wykonujecie więcej powtórzeń niż 7 dni temu.

Zestaw skupiał się na modelowaniu pośladków. Oj coś czuję, że to będzie Nasz największy sukces po zakończeniu wyzwania. Nie zapomnieliśmy również o spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, modelowaniu brzucha oraz talii.

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam dzisiejsza playlistę! Kocham wszystkie ćwiczenia na pupę! Oraz wszystkie treningi z Panem w Leginsach! Można poczuć pracujące mięśnie a to uwielbiam! Myślę, że większość z Was również!:) Treningi z Mel są również bardzo przyjemne a to wszystko dzięki niesamowitej prowadzącej. Fitness Blender ma wymagające zestawy i za to kocham ten kanał!:)

Myślę, że dzisiejszy plan treningowy należał do bardzo przyjemnych. A Wy jak uważacie? Jestem ciekawa ile osób przetrwało do dzisiejszego dnia. Ćwiczenia nie należą do najłatwiejszych ale jedno jest pewne, są skuteczne! A potwierdzają to Wasze metamorfozy na blogu:).

Czekam na Wasze komentarze:) 

PS: Dziękuje wszystkim osobom, które oddały na mnie głos w konkursie na Bloga Roku. Jesteście niesamowite! Nie wiem czy na innych blogach są również tak wspaniałe czytelniczki jak Wy:) Wątpię! Jesteście wyjątkowe! Dla Was aż chce mi się siedzieć nocami i układać plany, odpisywać na dziesiątki wiadomości dziennie, motywować Was do walki. Jeszcze raz Wam dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1

Relacja z dnia drugiego —> Dzień 2

Relacja z dnia trzeciego —>Dzień 3

Relacja z dnia czwartego —> Dzień 4

Relacja z dnia piątego —> Dzień 5

Relacja z dnia szóstego —> Dzień 6

Relacja z dnia siódmego —> Dzień 7