Za Nami już tydzień fazy III. Od dzisiaj rozpoczęłyśmy powtarzać plany treningowe od nowa. Wiecie, że już bliżej końca niż początku Naszego wydarzenia?:)

Na dzień dzisiejszy przewidziany był —> 

Rozgrzewałyśmy się z Jillian i jej 6 minutowym treningiem.

Trening pośladków z Panem w leginsach – nie wiem jak Wy ale ja pokochałam te ćwiczenia<3 Jeszcze kiedyś nie mogłam patrzeć na tego Pana ( wybuchałam śmiechem ) a teraz nie przeszkadza mi jego obcisły kostium i ogólnie całe tło ćwiczeń. Wydaje mi się, że Nasze pośladki przyzwyczaiły się do treningu Mel B, dlatego taka zmiana dobrze im zrobi:).

10 minutowy trening ramion z Mel B – Czy osoby, które w I fazie wydarzenia nie wytrzymywały tych 10 minut widzą u siebie jakąś poprawę? Uważam, że po takim czasie ten trening nie powinien sprawiać Wam trudności. Nie bójcie się wykonywać go z obciążeniem ( np:  1 litrowe butelki ). Taki ciężar nie zrobi z Was ” pakerów ” tylko delikatnie zarysuje Wasze mięśnie.:)

Tabata z Fitness Blender – czy komuś w ogóle ten trening się nie podoba? Jak dla mnie jest naprawdę super. Dzięki krótkim przerwą pomiędzy ćwiczeniami macie możliwość dokładnego zobaczenia jakie ćwiczenie będziecie wykonywać. No i te rozciąganie na koniec…. Super sprawa!

Dodatkowo rozciąganie z Mel B. I tak skończył się Nasz dzisiejszy dzień:).

Jak Wam idą dodatkowe wyzwanie? Mam nadzieję, że się nie poddajecie! 🙂

Czy po tygodniu tej fazy zauważyłyście jakąś poprawę w wykonywaniu ćwiczeń z którymi jeszcze 7 dni temu miałyście problem? To jest bardzo ważne pytanie. Muszę sprawdzić czy jesteście gotowe na jeszcze większy wycisk w IV Fazie:).

Pamiętajcie, że Nasze ciało ma wyglądać tak jak to na obrazku po lewej stronie! Chyba się ze mną zgodzicie, prawda?:) 

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza III

Relacja z dnia I —> Dzień I

Relacja z dnia II —> Dzień II

Relacja z dnia III —> Dzień III

Relacja z dnia IV  –>  Dzień IV

Relacja z dnia V i VI —> Dzień V i VI

Relacja z dnia VII —> Dzień VII

Pozdrawiam,

Juliya