Za Nami kolejny dzień Naszego wydarzenia. Nie mogę się doczekać aż Wasz nadgonię :(. Wiem, że zdrowie ważniejsze. Kochane! Jeżeli macie jakiś trening do tyłu, nie przejmujcie się. Są sytuacje w których jesteście usprawiedliwione.

Dzisiaj obowiązywał —> 

Tak jak wczoraj, rozgrzewałyśmy się z Jillian.

Trening pośladków z Tamilee był dla Was łatwiejszy do wykonania niż tydzień temu? Tym razem nadążałyście z a tą Panią? Wydaje mi się, że Jej ćwiczenia są bardzo skurczne i nie zamierzam z nich rezygnować w Fazie IV. A jaka jest Wasza opinia?

Uwielbiam trening brzucha z Mel B– przyznam się szczerze, że w II Fazie byłąm troszeczkę znudzona ćwiczeniami Naszej Mel. Jednak teraz, jak troszeczkę bardziej urozmaiciłyśmy Nasz plan treningowy, to znowu z wielką przyjemnością wykonuje te ćwiczenia!:)

Rozciąganie z Mel B – chciałabym urozmaicić Wam bardziej zakończenie treningu ale nie trafiłam jeszcze na takie krótki i dobre rozciąganie jak to. Jeżeli macie jakieś propozycje, to czekam:).

Jeżeli chodzi o dodatkowe wyzwania to jesteście z Nich zadowolone?:) Dajecie radę?

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że III Faza zbliża się bliżej końca. Zostały Nam jeszcze 4  dni treningowe. Muszę układać nowy plan treningowy. Czekam na Wasze propozycje. Piszcie w komentarzach na jakich partiach ciała chcecie się skupić 🙂 A może macie jakieś treningi, które chciałybyście umieścić w Fazie III?

Kochane! Za każdą z Was trzymam kciuki! Zobaczycie, że już niedługo będziecie jeszcze bardziej zadowolone ze swojego ciała. W dzisiejszym poście udowodniłam Wam, że wiek nie jest ważny. Jeżeli jeszcze się z Nim nie zapoznałyście to zapraszam –Laura Harris – Chicken Tuna

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza III

Relacja z dnia I —> Dzień I

Relacja z dnia II —> Dzień II

Relacja z dnia III —> Dzień III

Relacja z dnia IV  –>  Dzień IV

Relacja z dnia V i VI —> Dzień V i VI

Relacja z dnia VII —> Dzień VII

Relacja z dnia VIII—> Dzień VIII

Pozdrawiam,

Juliya