Kochane, myślę, że większość z Nas jest już po dzisiejszym treningu. Zauważyłam, że dużo osób poddało się już. Jeżeli ćwiczysz ze mną i nachodzą Ciebie myśli, że nie dasz rady, to się mylisz! Każda z Was podoła tym treningom! Nie wymagam od Was wykonywania ich w takim tempie jak robią to trenerki. Macie dawać z siebie 100%. Nawet jeżeli to znaczy, że dajecie radę zrobić pół playlisty. Wierzę w każdą Was i wy również powinniście!

Dzisiaj obowiązywał taki zestaw treningowy:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Dzisiejsze ćwiczenia skupiały sę na modelowaniu nóg, ramion, brzucha oraz spalaniu tkanki tłuszczowej.

Podczas rozgrzewki i rozciągania korzystałyśmy z propozycji Jillian Michalels. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię ją. Podobają mi się jej treningi. Mam nadzieję, że w II fazie pozwolicie mi wstawić ich więcej w playlisty ;).

Trening nóg z Mel B jest to najbardziej znienawidzony zestaw przeze mnie. Po 4 minutach bolą mnie kolana ale staram się robić go do końca. Ćwiczenia Fitness Blender na ramiona są cudowne! Kiedyś dostałam taką wiadomość ” Po co ćwiczymy ręce ? “. Robimy to po to, żeby były jędrne i nie pojawiały się pod pachami takie ” bułeczki ” , które wyglądają bardzo nieestetycznie. Nie bójcie się treningu z ciężarem! Nie będziecie mięśniakami, obiecuję ;).

8 minut spalania z XHIT Daily potrafi zmęczyć. Dodatkowo Kickoboxing z Fitnnes Blender. Pamiętajcie, żeby uderzać pięścią tak jak pokazuje trererka. Inaczej możecie sobie zrobić krzywdę. Przykładajcie się do tego zestawu i wszystko wykonujcie bardzo dokładnie.

Na koniec dołożyłam Wam Mel B brzuch. Jeżeli chodzi o modelowanie tej części ciało, to najpierw trzeba spalić zbędny tłuszczyk a dopiero zacząć rzeźbić 🙂 .

Tak wyglądał Nasz dzisiejszy plan treningowy. Jak sobie z nim poradziłyście? Ćwiczycie dalej czy może straciłyście już motywacje? Pamiętajcie, że robicie to dla siebie! Czekam na Wasze relację pod postem. Chcę zobaczyć ile z Was wykonało do tej pory każdy trening :).

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: ” Zrób coś dla siebie ” – Plan treningowy

Relacja z dnia 1: Dzień 1

Relacja z dnia 2: Dzień 2

Relacja z dnia 3: Dzień 3