Dzisiaj zakończyło się wydarzenie ” Idealne ciało do Walentynek”. Postanowiłam podsumować Waszą pracę w dwóch postach. Na początek chciałabym podzielić się z Wami wiadomościami, które dzisiaj od Was dostałam. A na jutro przygotuję tabelę ze średnią ilością zrzuconych kg oraz cm. Chciałam Wam podziękować za tak wspaniałą atmosferę :). Jesteście cudowne i mam nadzieję, że udało mi się w Was ” zaszczepić ” pasję do sportu:).

” Hej Tipsi!  Tak jak wspominałam u Ciebie na blogu nie mierzyłam się dzisiaj, ale chciałam się podzielić z Tobą moimi innymi osiągnięciami  Zrzuciłam 5 kg, wróciłam do wymiarów z listopada, czyli spaliłam wszystkie grudniowe grzeszki, a w grudniu też sporo przytyłam… Nauczyłam się jeść “grzeszki”, czyli najczęściej u mnie to słodycze, raz w tygodniu!  Dla mnie jest to zmiana, której myślałam, że nigdy nie podołam  Porzuciłam myślenie, że na pewno muszę schudnąć i mieć idealne ciało, oczywiście chciałabym bardzo, ale teraz to całe życie zdrowsze sprawia mi po prostu bardzo dużo radości i satysfakcji  Usłyszałam, że jestem motywacją, niekoniecznie na zmiany zewnętrzne, ale te wewnętrzne i to w sumie też Twoja zasługa, bo ćwiczyłam od października, ale od stycznia z Tobą dopiero tak intensywnie i bez wymówek  Biorę udział w nowym wydarzeniu do Dnia Kobiet i planuję przynajmniej raz w tygodniu biegać, bo to mnie pozytywnie nastraja i ładuje moje baterie. Moja cała rodzina mnie podziwia, a kilka razy od koleżanek usłyszałam, że mój tyłek jest świetny:). Dziękuję:*  i nie pisz, że to nie Twoja zasługa, bo nie raz nawet o tym nie wiedząc “kazałaś” próbować dalej, dobrze wiedzieć, że jest ktoś kto daje tyle motywacji, a taką osobą jesteś dla mnie Ty <3.”

” Hej Juliya! Na początku muszę Tobie napisać, że jesteś niesamowita! Właśnie zakończyłam wydarzenie Idealne ciało do Walentynek . Bardzo dobrze się bawiłam! Pierwszy raz tak się zaangażowała. Chciałam podziękować za cudowne plany, cudnie artykuły i masę motywacji. Jesteś w tym naprawdę dobra. Cała grupa była cudna! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam i dziękuję :* ”

” Witaj Tipsi! 42 wspólnych treningów sprawiły, że pokochałam sport a zawsze całe życie unikałam go jak mogłam. Dzięki Tobie wiem, że to był błąd! Trafiłam na Twojego bloga przez przypadek i bardzo się cieszę z tego powodu! Oczywiście dołączam do nowego wydarzenia! Buziaki :* ”

Jestem z Was bardzo dumna! Silne z Was Kobiety:). Mam nadzieję, że 42 dni wspólnych treningów sprawiły, że zostaniecie dłużej ze mną i dołączycie do nowego wydarzenia —>  Chciałabym żebyście w komentarzu podzieliły się ze mną swoimi zmianami, które zaszły w Waszym życiu w ciągu tego wydarzenia ( nie mama na myśli efektów wizualnych , bo o nie jutro będę Was pytała). Dziękuję Wam za wszystko!:)

Pozdrawiam Was serdecznie,

Juliya