Kochane! Właśnie dzisiaj rozpoczęła się ostatnia faza Naszego długiego wydarzenia:). Wiem, że bardzo mało osób wytrwało do 56 dnia ale jak już kilkakrotnie podkreślam ” Liczy się jakość a nie ilość”. Wszystkie Panie, które dotrwały do dzisiejszego dnia mogą  być z siebie dumne. Musicie wiedzieć, że należycie do tej mniejszości, która mimo wszystkich ciężkich treningów, wylanych kropli potu i łez nie poddała się! Jestem z Was mega dumna!:)

Pierwszego dnia obowiązywał —> 

Tym razem rozgrzewałyśmy się w towarzystwie Jillian. Jak dla mnie, to tak Kobieta jest tak samo niesamowita i pozytywnie nastawiona jak Mel B. U obu Pań widać, że robią to co kochają a przede wszystkim  sprawia im to przyjemność.

Nowością, która pierwszy raz pojawiła się w tym wydarzeniu jest Total Butt Workout. 15 minutowy trening pośladków wprowadzi bardzo przyjemna Pani. W żadnym wypadku nie drażni mnie jej głos. Jak dla mnie bomba ! 🙂 A jaka jest Wasza opinia?

No i oczywiście nie obyło się bez treningu na pośladki z dziwnym człowieczkiem. Czy WY wyciszacie głos podczas tego treningu? Ja tak!:) Używam również obciążenia podczas wykonywania wykroków. Wam również polecam wziąć do ręki butelki, ciężarki czy co tam akurat macie w domu. Będą lepsze efekty!:)

Jak już wspominałam w opisie tej fazy, bardziej skupimy się na modelowaniu jednak nie możemy całkowicie zapomnieć o spalnaniu. Dlatego do wykonania był 17  minutowy trening z Fitness Blender.

Na sam koniec przygotowałam dla Was trening brzucha z Mel B. Już naprawdę dawno nie pojawił się on w Naszej rozpisce. Postanowiłam przywrócić Wam go dlatego, że wiele Pań uwielbia go ( ja również! ):).

Na koniec rozciągane z Jillian.

Melanie B2

Dzisiaj zamierzam pierwszy raz podjąć się treningu. Ostatnio próbowałam jednak czułam ” rwanie ” w udzie. Trzymajcie za mnie kciuki!:)

Jeżeli chodzi o dodatkowe wyzwanie, które pojawiło się w tej fazie jest to przysiad przy ścianie. Kto z Was podejmuje sie go? Oczywiście trwa  ono 30 dni a nie 2 tygodnie.

W ogóle jak Wam poszły poprzednie dodatkowe wydarzenia?

Proszę się przyznać kto wykonał je w całości tak jak było w planie?:)

Ps: Macie już kreacje na Święta? Może chcecie się pochwalić? Poszukuję inspiracji 🙂

Wydarzenie: Faza IV

Pozdrawiam,

Juliya