Dzisiaj zakończyłyśmy pierwszą połowę ostatniej fazy Naszego wydarzenie, które zbliża się ku końcowi. Już od jutra zaczynamy powtarzać wszystkie treningi od początku :). A za kilka dni niestety musimy się pożgać na jakiś czas. Chyba, że będą osoby chętne, to specjalnie dla Nich mogę codziennie wrzucać plan treningowy na każdy dzień i tak do nowego wydarzenia, które prawdopodobnie ruszy 6 stycznia.

Dzisiaj obowiązywał —> 

Pojawiło się wiele nowych ćwiczeń, z którymi większość z Was wcześniej nie miała do czynienia.

Przede wszystkim pierwszy raz w moich wydarzeniach pojawił się trening Bi Fit na pośladki. Jak Wam się podobał? Przysiady z obciążeniem to jest to!:)

Z Panem w Leginsach miałyśmy już okazje ćwiczyć. Jednak nigdy nie pojawił się jego trening nóg. Jak Wam się podobały ćwiczenia z wykorzystaniem krzesła? 🙂

Na koniec zaplanowałam dla Was 2 treningi z Fitness Blender. Jeden skupiał się na całym ciele a drugi ” walczył” z Naszymi boczkami:)

'Mel B: It's a Scary World' screening, London, UK
źródło: google.pl

Jesteście ciekawe jak będzie wykonało I wydarzenie, które ruszy w 2014 roku?

Wszystko zależy od tego, ile chętnych osób, które już wcześniej ze mną ćwiczyły będzie chciało do niego dołączyć. Jeżeli będzie to spora liczba, to ruszamy z powerem i od razu rozpoczynamy ciężkie trening. Chyba, ze będzie mało chętnych, to wtedy ruszamy z programem od początku ( tak, żeby osoby, które chcąc dołączyć nie zraziły się od razu ciężkimi treningami ). Wszystko zależy od Was. Mianowicie planuję ruszyć z programem Jillian bądź Lisy- Marie z BodyRock . Co Wy na to?:) Teraz skupmy się maksymalnie na zakończeniu Naszego wydarzenia a potem ustalimy od czego zaczynamy.

Dokładnie za tydzień kończymy Nasze wydarzenie!:) Kto jest ze mną od początku? Ja niestety musiałam przystopować i nie przetrenowałam wszystkich dni ale nie to jest najważniejsze!:) Liczą się Wasze efekty! 🙂 

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia —>Dzień 6

Pozdrawiam,

Juliya