Niestety zostały Nam już do wykonania tylko 2 obowiązkowe treningi. Mimo tego mam nadzieję, że będziecie korzystały z gotowych planów, które są dostępne na yt bądź tych, które w wolnych chwilach będę Wam udostępniała :).

Dzisiaj obowiązywał —> 

Ćwiczyłyśmy ramiona z Fitness Blender – podobno dla wielu z Was jest to jeden z ulubionych treningów;)

Jak Wam się podoba 5 minutowy trening na nogi Fitness Blender?

Nowością w tej fazie była Pani Denise Austin. Trening na talię jest bardzo fajny 🙂 Mam nadzieję, że również skuteczny 🙂

Ćwiczenia na seksowne uda i pośladki dla zaawansowanych  przygotowane przez Panią Natalię podobają Wam się? Nie były za trudne do wykonania?

Na koniec kickboxing przygotowany przez Be Fit:) Małe spalano musi być:)

The-Twelve-Trees-of-Christmas-Lifetime-13

Mam nadzieję, że wydarzenie ” 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem ” nie było nudne i w styczniu znowu razem będziemy mogły ćwiczyć:) Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie treningów bez Waszej motywacji!:) Wszystkie jesteście niesamowite i naprawdę możecie być z siebie dumne. Nie było to łatwe wyzwanie. Z każdą fazą podnosiłam Wam poprzeczkę do góry:). Mam nadzieję, że jesteście zadowolone, że brałyście w nim udział.

Chciałbym się dowiedzieć która z Was prześle mi swoje podsumowanie całego wydarzenia w środę? Chciałabym na czwartek przygotować ostatni post:(. Wiecie, że jest mi naprawdę smutno? Przyzwyczaiłam się do Waszej grupy. Jeszcze nigdy nie trafiły mi się tak zgrane osoby.Drogi Panie proszę o pozostawienie komentarza 🙂 

Pamiętajcie, że czekam na Wasze zdjęcia w seksownych kreacjach 🙂 Jedna z Was wczoraj pytała czy pokażę swoją. Oczywiści, że tak ale pod warunkiem, że zobaczę Was!

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —>Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —-> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Relacja z dnia 10 —> Dzień 10

Relacja z dnia 11 —> Dzień 11

Pozdrawiam,

Juliya