Przeżyłyśmy następny dość ciężki plan treningowy. Od jutra powtarzamy wszystkie playlisty od nowa. Za Nami prawie połowa fazy! Czas Nam ucieka a wiele osób nadal nie zabrało się z pierwszy trening. Nie ma na co czekać Kochani. Nigdy nie jest za późno żeby do Nas dołączyć ale nie zwlekajcie dłużej! Im szybciej zaczniecie, tym szybciej zobaczycie efekty!:)

Dzisiaj obwiązywał —> 

Rozgrzewałyśmy się w towarzystwie Jillian. Ta Kobieta jest również niesamowitą trenerką! 🙂

W końcu pojawił się trening Mel B na biust i plecy. Nie bójcie się go wykonywać! Trening z ciężarem i pompki nie zrobią z Was mięśniaków! Czy zwiększcie sobie obciążenie? 🙂 Myślę, że w II fazie Panie, które ćwiczenia np: butelkami 0,5 powinny je zamienić na 0,75 :)Poczujecie różnice ale Wasze ciało podziękuje Wam za to 🙂

Nowością, którą pierwszy raz uwzględniłam w swoich wydarzeniach było wyzwanie przysiadowe z Fitness Blender. Jak Wam się podobało? Pamiętajcie, że jeżeli nie udało Wam się wykonać tylu powtórzeń co trenerowi to nie jest powód do poddania się! Zobaczycie, że kiedyś będziemy takie zaawansowane, że nawet wyprzedzimy ich!:)

10 minutowe cardio z Be Fit pojawiało już się wcześniej. Ma ono swoich zwolenników jak i również przeciwników ale uważam, że jest naprawdę dobre i intensywne!:)

Pierwszy raz włączyłam filmik z kanału  – wiem, że nie każdemu się podobało. Chciałam tylko sprawdzić co o nim sądzicie dlatego go dodałam. Jeżeli chcecie, to mogę go zastąpić czymś innym. Nie ma problemu 😉 Ze mną zawsze można się dogadać ;D Może macie jakąś propozycję? Musi to być trening na talię 😉

ABS level 2 jest wymagając ale skuteczny! Uwielbiam to uczucie pracujących mięśni. Układając wydarzenie chciałam tutaj dać Wam level 3 ale pomyślałam sobie, że mnie chyba zabijecie za to 😉 W II fazie na 100 % się pojawi.

Na koniec miłe rozciąganie z Jillina.

Jak już wiecie niedawno zaczęłam A6 a od 2 dni zaczęłam znowu biegać. Na razie moja stara kontuzja nie odzywa się. Na początku nowego tygodnia postaram się przygotować dla Was recenzję moich nowych butków, które są mało znane ale naprawdę niesamowite. Współtwórca wydarzenia  ( zapraszam do polubienia ) czeka na swoje w kolorze koralowym. Także będziecie mogły zobaczyć jak prezentują się oba kolory:)

A Wam jak podobał się dzisiejszy trening? Zapraszam Was do dyskusji pod postem, która zawsze jest bardzo motywacyjna!:) 

Ps: Biustonosz z Lidla przetestowany podczas wielu dyscyplin. Jutro recenzja;)

Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam buziaki,

Juliya

Podobne posty:

Podsumowanie pierwszego dnia wydarzenia —> Dzień 1

Podsumowanie drugiego dnia wydarzenia —> Dzień 2

Podsumowanie trzeciego dnia wydarzenia —> Dzień 3

Podsumowanie czwartego dnia wydarzenia —>Dzień 4

Podsumowanie piątego dnia wydarzenia —> Dzień 5

Podsumowanie szóstego dnia wydarzenia —> Dzień 6/