Jak już zauważyliście zaczynamy plan treningowy powtarzać od nowa:) Dzisiejszy dzień był również 1 treningiem w tej fazie. Chciałabym abyście napisały czy dzisiejszy trening poszedł Wam łatwiej niż ten tydzień temu? Jeżeli tak to Wasz kondycja się poprawia! Gratulacje!

Do końca tej fazy zostało Nam 5 dni treningowych. Powolutku zabieram się za przygotowanie nowego tła wydarzeni, planu treningowego i postu wprowadzającego w ćwiczenia. Jak już pisałam wczoraj jeżeli macie jakieś propozycji dotyczące treningu możecie pisać, postaram się je wziąć pod uwagę.

Wracając do dzisiejszego dnia:

Dzisiaj obowiązywał —> 

Rozgrzewka z Mel B – mam nadzieję, że po tygodniu większość z Was nie ma problemu z tym treningiem :). Ćwiczenia są dość proste ale mnie naprawdę rozgrzewają 🙂 Po tych 5 minutach czułam dzisiaj pierwsze krople potu.

Trening pośladków z Mel B – uwielbiam! Mogłabym wykonywać codziennie. Niestety pośladki pieczą. My i tak często wykonujemy. No ale chyba chcemy mieć piękne pośladki, prawda?:D

Tiffany i jej ” Tiffoczki” – pamiętam jak dokładnie tydzień temu wiele z Was pisało, że boli je kręgosłup, nerki i różne części ciała:). Te wszystkie dolegliwości zafundowała Nam Tiffani i jej trening na boczki. Te ćwiczenia są naprawdę dobre. Wiem, że nie każdej z Was przypadają do gustu ale warto je robić:)  Tak sobie dzisiaj myślałam, że Tiff porusza się tak seksownie i zmysłowo podczas tego treningu a ja jak 100 kg słoń 🙂 Też tak macie?:D 

Moje ulubione Cardio z Mel wyciska ze mnie ” siódme poty “:) Uwielbiam ten trening! Wiem, że jest wymagający ale naprawdę z czasem coraz łatwiej się go wykonuje:)

5 minut ABS z XHIT Daily – trening jest bardzo krótki ale naprawdę wymagający. Moje mięśnie ledwo co wytrzymały 🙂

Rozciąganie z Mel – w tym momencie zawsze można się wyciszyć, ustabilizować oddech a póżniej niestety pora wrócić do rzeczywistości.

ZOSTAŁY NAM JESZCZE 62 DNI! 🙂 CZAS NAPRAWDĘ SZYBKO LECI!

Kilka słów do wszystkich Pań, które ćwiczą.

Bardzo podoba mi się to, że na grupie ” wsparcia ” wszystkie siebie motywujecie na wzajem. Takie wsparcie jest naprawdę potrzebne! Gratuluję wszystkim osobom, które nie poddały się i wytrzymały do dnia dzisiejszego. Jak przetrwacie  pierwszą fazę to później będzie już ” z górki “. Zobaczycie!:)

Czy któraś z Was czerpie już przyjemność z treningów? Nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń ? Mimo obowiązku zawsze znajduje godzinkę dla siebie ? 

heidi-klum-mel-b-americas-got-talent-in-new-york-03

Ps: Zastanawiałyście się już nad sylwestrową kreacją?:) Może sukienki Mel B będą dla Was inspiracją 🙂

Ale ciało się samo nie zrobi. Jeżeli jeszcze nie wykonałaś treningu to na co czekasz? Czas ucieka! Bierz się za trening!:) Za 63 dni chcę zobaczyć Wasze sukienki, wielki uśmiech na twarzy i promieniując od Was szczęście! 

Za każdą z Was trzymam kciuki! Wiem, że się uda! Pod warunkiem, że będziecie wytrwałe!

Wydarzenie —> Wydarzenie

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 —> Dzień 2

Relacja z dnia 3 —> Dzień 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5 —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —> Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Pozdrawiam,

Juliya