Mam dla Was kolejną, motywującą metamorfoza, która mam nadzieję, że zmotywuje Was do ruszenia pośladków i poćwiczenia dzisiaj. Pamiętajcie, że Wy również możecie pokazać nam swoje efekty treningów. Wystarczy, że wyślecie je na mail [email protected] i w temacie dopiszecie METAMORFOZA. Pokazujcie swoje efekty i motywujcie innych! A teraz poznajcie Marzenę. 

” Hej Tipsi

Ciągle obserwuje Twój blog i jestem pełna podziwu. To między innymi dzięki Tobie zaczęła się moja przygoda z odchudzaniem. Pod koniec października 2014 gdy weszłam na wagę doznałam szoku – 82 kilogramy (wzrost 179, wiek 22 lata). Powoli zaczęłam prowadzić aktywny tryb życia i znalazłam w internecie Twojego bloga.

Na początku ćwiczyłam w domu razem z Twoim planem treningowym, później dodałam jazdę na rowerze a niedawno siłownie. Dzięki Tobie zgłębiałam wiedzę na temat zdrowego odżywiania i powoli wdrążam je w życie codzienne.

Wyeliminowałam fast-foody, słodkie napoje, jasne pieczywo, smażone potrawy. Staram się aby 80% moich posiłków było zdrowych.

Jeszcze długa droga przede mną a chciałam zmobilizować inne kobiety tak jak one dzięki swoim metamorfozą zmobilizowały mnie. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez treningów, nauczyły mnie samodyscypliny i cierpliwości. Oczywiście były chwilę zwątpienia, ale podniosłam się i walczę dalej. Za jakiś czas znowu postaram się przesłać fotki.

Poniżej przesyłam moje wymiary:

koniec października 2014       sierpień 2015

waga – €“ 82,0                           73,3

biust – 106                             93,5

talia – 82,5                             78

biodra -€“ 102                           96,5

udo – 66,5                             60

Pozdrawiam Marzena  ”

Czekamy na nowe zdjęcia Marzeny i trzymamy za nią kciuki! Udało jej się osiągnąć już naprawdę dużo, ale wiem, że da radę wypracować jeszcze więcej. Trzymam za nią kciuki i z niecierpliwością czekam na nowe zdjęcia. Cieszę się, że coraz więcej młodych kobiet zauważa problemy ze swoją sylwetką.

Zostawcie jakiś motywujący, miły komentarza dla Marzeny, który w chwilach zwątpienia przypomni jej, że to wszystko ma sens. Jeżeli macie do niej jakieś pytania, wiecie co robić.

11845892_880557978685592_1401968789_n (1)

Pozdrawiam,

Juliya

PS: Czekam na Wasze metamorfozy! 🙂 Trzeba zmotywować kobiety do aktywnego trybu życia. Wakacje się kończą. Trzeba pomyśleć o spaleniu wakacyjnych grzeszków w nowym, wrześniowym wydarzeniu. Co Wy na to? 🙂