Dawno już nie było nowej metamorfozy. Mam nadzieję, że ta przemiana zmotywuje Was do ruszenia pupy z kanapy i znalezienia czasu na aktywność fizyczną. Zobaczcie jak wyglądały efekty treningów jednej z Was po ukończeniu różnych programów treningowych.

” No hej Tipsi 🙂

Zdjęcia trochę starawe ale może ktoś podniesie tyłek z kanapy i sprawdzi na sobie 😉
Niecałe 1,5 m-ca p90x.
Zdrowe odżywianie, nic co by ktoś nie wiedział, ameryki nie odkryłam, zwracajcie uwagę na to, co wkładacie na talerz.
No i co? Konsekwencja, nie ma że boli. TRENUJEMY!

11016054_837661366306111_2037777806_o

Później walczyłam razem z Wami, czyli różne wydarzenia od naszej Dominiki 🙂
( Wszystkie moje wydarzenia znajdziecie tutaj ===>Wydarzenia KLIK )
2
Następnie trening siłowy i aeroby na maszynach:
4
Jeżeli jakieś tam efekty widać i chcesz się tym podzielić światem, to nie mam nic przeciwko 😉 “

 

Zgadzacie się ze mną, że efekty widać i to naprawdę duże? Autorka metamorfozy włożyła wiele wysiłku. Wypracowanie takiego brzucha nie jest takie proste. Ale jak same widzicie, dla chcącego nie ma nic trudnego. Trzeba ruszyć pośladki z kanapy i zawalczyć. Siedząc na pupie przed telewizorem nie da się poprawić swojej sylwetki.

 

Jeżeli macie jakieś pytania do autorki metamorfozy, zostawcie je w komentarzach pod postem W wolnej chwili na pewno na nie odpowie.
Chciałam Wam przypomnieć, że 70 % Waszych efektów zależy od tego co jecie. Zwracacie uwagę na swój jadłospis. Zróbcie wszystko, żeby był zdrowy, zbilansowany i pożywny. Nie wstydźcie się robić sobie do pracy / uczelni posiłków w plastikowych pojemnikach.  Nie zwracajcie na inne osoby, które śmieją się z Waszego trybu życia. Za jakiś czas będą Wam zazdrościli, sami zaczną trenować i nosić luchboxy. Zobaczycie!

 

Koniec tego dobrego!:) Chciałam jeszcze raz pogratulować autorce metamorfozę. Jak dla mnie Twoja metamorfoza jest niesamowita. Pokazałaś, że można i tak trzymaj! Jesteś na właściwej drodze. Nigdy się nie poddawaj.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya