Niedawno jedna z Was przesłała mi swoją cudowną historię. Bardzo się cieszę, że coraz więcej kobiet chce dzielić się swoimi sukcesami i motywować innych. Na mojej poczcie czeka jeszcze kilka metamorfoz do opublikowania. Chciałabym, żebyście dzisiaj poznały metamorfozę Natalii, mamy Franka.

” Witaj Tipsi:)

moja metamorfoza zaczęła się pół roku temu. W styczniu urodziłam Franka.Wiele osób mówiło mi, że karmienie i spacery z wózkiem sprawią, że szybko wrócę do wagi sprzed ciąży, a ważyłam przed ciążą 70 kg. W ciąży przytyłam równo 20 kg, więc na samym końcu waga pokazywała 90 kg.Po porodzie zeszło mi 10 kg, ale wciąż pozostało dodatkowych 10 kilogramów .W końcu waga zaczęła trochę lecieć w dół i w czerwcu ważyłam 75 kg. Wtedy zobaczyłam zdjęcie koleżanki , która sporo schudła i postanowiłam wziąć się za siebie. Skończyłam z podjadaniem, ograniczyłam słodycze i przestałam pic gazowane napoje.Nie stosowałam żadnej diety. Zaczęłam jeść mniej i zdrowiej. Piję tylko wodę niegazowaną oraz herbatę zieloną i czerwoną.

20140625_214527

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to zaczęłam od Ewy Chodakowskiej, jednak szybko przerzuciłam się na Mel B oraz to co akurat znalazłam w internecie, m.in Twój zestaw ćwiczeń na uda.  Ćwiczyłam też Fitness Blender, Natalia Gacka -ćwiczenia na brzuch, Fitappy -ćwiczenia na uda oraz zaczęłam biegać.

20140625_214554

Na początku powiedziałam sobie, ze chciałabym do roczku Franka ważyć 65 kg. Do jego pierwszych urodzin zostały 2 miesiące a ja ważę 62 kg i coś czuję, że na tym nie poprzestanę:)Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo wytrwałości i samozaparcia!Natalia ”

20141116_175426

Jak Wam się podobają efekty treningów Natalii? Jeżeli macie do niej jakieś pytanie, zostawcie je w komentarzu pod postem. W wolnej chwili autorka metamorfozy na pewno udzieli Wam na nie odpowiedzi. Chciałam jeszcze raz pogratulować Natalii cudownych efektów, które udało jej się uzyskać ćwicząc w domu. Ta historia jest kolejnym dowodem na to, że wszystkie Wasze wymówki można obalić. Jeżeli mamy mimo wielu innych obowiązków znajdują czas na trening, Ty również możesz to zrobić! Przestańcie się oszukiwać :). Zostawicie kilka motywujących słów dla Natalii i zabierajcie się za trening. Nie ma na co czekać. Ja zaraz odpalam kolejną playlistę, dołączcie do mnie===> Zakończ rok 2014 z lepsza sylwetką – Faza 2 – klik 

Pozdrawiam,

Juliya

Ps: Swoje metamorfozy wraz z opisem możecie przesyłać na [email protected]