UWIELBIAM kolekcję ESMARA i wiem, że większość z Was również. Mimo tego, że zdarzają się osoby, które czasmai narzekają na to, że często o nich wspominam, wiele kobiet nawet przypomina mi o ciekawych ofertach dostępnych dla kobiet w Lidlu. Tak samo było tum razem. Zajęta przygotowaniami do długiej podróży samochodem (Opole-Szczecin) i odwiedzenia swojej rodziny, całkowicie o niej zapomniałam. Gdyby nie Wy, na pewno wiele kobiet zapomniałoby o tej ofercie i przegapiła takie cuda. 

Dokładnie 26 października w poniedziałek Lidl przygotował ofertę z pięknymi koszulami dla kobiet. W tamtym roku była podobna. Ja niestety nie zaopatrzyłam się wtedy w żadną z nich, miałam bardzo długo zajęcia na uczelni. Ale moja bardzo dobra koleżanka zakupiła dwa modele i do dnia dzisiejszego uważa, że sprawdzają się REWELACYJNIE! Jakość i wykonanie w zupełności dorównuje tym, które możemy kupić w zwykłych sieciówkach dwa lub nawet trzy razy drożej niż w Lidlu.

lidl.pl
lidl.pl

Tym razem do wyboru będzie 10 wzorów w dwóch krojach: regular slim i regular fit. Każdy model będzie w cenie 55 zł. Rozmiary dostępne będą od 36-46 (oczywiście nie każdy model będzie dostępny we wszystkich rozmiarach). Skład koszul: modele ze 100% bawełny oraz modele z 97% bawełny i 3% elastan.

Moje serce zdecydowanie podbijają modele z łątkami na łokciach oraz biała koszula ze 100% bawełny. Ciekawie zapowiada się również różowa i brązowa. W ogóle wszystkie mi się bardzo podobają!

11264754_153432511658037_751481034_n
lidl.pl

Koszule ze 100% bawełny prezentują się tak:

lidl.pl
lidl.pl

Jak Wam się podobają koszule w tej ofercie? Znalazłyście swój ideał? Mam nadzieję, że ich jakość będzie tak samo rewelacyjna jak tych z poprzedniego roku. W mojej szafie jest mnóstwo koszul. Uważam, że są praktyczne i kupuję je nagminnie w różnych wzorach, kolorach itp. Tym razem najbardziej mi zależy na białych modelach. Któraś z Was kupowała w tamtym roku koszule w Lidlu? Dajcie znać jak się u Was sprawdziły i czy wybieracie się w poniedziałek do Lidla “na polowanie”. Z chęcią dowiem się, który model podbił Wasze serce.

—————————————————————————–

Zmieniając na chwile  temat … Muszę Wam coś opowiedzieć.

Kilka dni temu jedna z Was napisała, że mój blog ma ogromny zasięg i żebym nie pisała o ofertach w Lidlu, ponieważ od tej pory, kiedy zaczęłam to robić towar w jej mieście zaczął się rozchodzić w ekspresowym tempie i przez to nie jest w stanie nic kupić. Przyznam się szczerze, że wiadomość była bardzo miła ale wywołała u mnie również wielkie rozbawienie.

Kiedy nie piszę o ciekawych ofertach w Lidlu, dostaję od Was mnóstwo wiadomości, że coś ciekawego się pojawi i żeby o tym wspomnieć. Kiedy piszę, zawsze znajdzie się ktoś, kto mi zarzuci współpracę, której miedzą mną, a Lidlem NIE MA.

Jedno jest pewne, kilkadziesiąt tysięcy osób uwielbia takie wpisy, zdarzają się podziękowania za to, że przypomniałam o dobrej ofercie, sami często mi o nich przypominacie, a ja lubię jej przygotowywać i poznawać Wasze opinie na temat tych produktów. Nie jestem w stanie dogodzić każdemu. Jeżeli ktoś nie lubi postów na taki temat, naprawdę nikogo nie zmuszam do ich czytania i głupiego komentowania. Jednak dla kilkudziesięciu tysięcy(!!!) osób naprawdę warto je przygotowywać. W końcu to jest ogromna liczba osób (znacznie przewyższająca marudy), które z przyjemnością je czytają. 🙂

Pozdrawiam,

Juliya