Wiele mam wymiguje się od treningów, tłumacząc się brakiem czasu. Piszę to ja, kobieta, której również czasami zdarza się używać takiej wymówki. Mamy prawo być zmęczone, mamy prawo czasami odpuszczać ale nie wmawiajmy sobie, że będąc mamą nie możemy mieć figury lepszej od niejednej nastolatki (oczywiście nikogo nie obrażając).

Poznajcie naszą dzisiejszą bohaterkę. Deborah w kwietniu tego roku skończyła 37 lat. Jest mamą 6 dzieci. Na codzie Deborah zajmuje się domem, układa trening dla innych osób, motywuje  innych do działania, przygotowuje zawodniczki do zawodów bikini fitness. Deborah jest również zawodniczą IFBB. Jednym z największych jej sukcesów jest zwycięstwo w zawodach Bikini Class B Open.

Deborah pierwsze dziecko urodziła w wieku 21 lat. Do 30-stki jej życie skupiało się przede wszystkim na byciu mamą, donoszeniu kolejnych ciąż, zdobyciu magistra ze specjalizacji nauczania wczesnoszkolnego. Wyobraźcie sobie, że Deborah 5 lat pracowała również w szkole jako nauczycielka. Kiedy jej dzieci poszły do szkoły/przedszkola, rozpoczęła swoją fitnessową karierę.

Ta kobieta pokazuje również swoim obserwatorom, że tak figura na pokazy bikini fitness jest tylko chwilowa i po pokazach modelka powraca do swojej “normalnej” sylwetki.

Jako mama dzieci w wieku od 15 do 5 lat nie może narzekać na nudę i brak obowiązków. Mimo wszystko dziewczyna daje radę! Wiecie co w tym jest jeszcze niesamowitego? W wieku 23 lat jej mąż został wysłany na misję do Iraku i została z 2-letnim dzieckiem i 5 tygodniowym maluszkiem sama. Do tej pory jej mąż jest naprawdę rzadko w domu. Jej dzień zaczyna się o 5 rano. Jeżeli nie może w ty czasie wyjść na trening na siłownię, ponieważ mąż jest w pracy, to trenuje ona po prostu w domu.

Gdyby nie jej silna wola, chęć osiągnięcia czegoś więcej, niż tylko bycia mamą sprawiła, że stała się ona niesamowitą inspiracją dla milionów kobiet na świecie! Wiecie co jest dla tej kobiety najważniejsze? Jej rodzina! Cała kariera jest na drugim miejscu

Kiedy trafiłam na konto tej kobiety w internecie, byłam zła sama na siebie. Ja mam jedno dziecko i czasami mi się nic nie chce, a ona ma 6 dzieci i wygląda rewelacyjnie! Bardzo zmotywowała mnie jej historia i mam nadzieję, że Was tez zmotywuje. Nie szukajcie wymówek tam, gdzie tak naprawdę ich nie ma. Pracujcie nad sobą na tyle, ile możecie sobie pozwolić, a na pewno Wasz wysiłek zostanie nagrodzony.

Jak Wam się podoba nasza dzisiejsza bohaterka? Wygląda rewelacyjnie, prawda?:)

Źródło zdjęć: 

Pozdrawiam,

Juliya