Fit mamy – motywacja do treningów

Witajcie!

Już kiedyś przygotowywałam podobny artykuł. Jednak obiecałam Wam, że opiszę  jeszcze kilka Fit Mam, które mogą być dla Was motywacją 🙂 . Oba artykuły skierowane są przede wszystkim do Kobiet, które są Mamami i i chcą poprawić swoją sylwetkę, kondycje a przede wszystkim czuć się lepiej w swoim ciele.

Oczywiście Nasze życie wygląda inaczej niż sławnych osób. Ale wszystkie Mamy mają możliwość osiągnięcia wymarzonych sylwetek! Także wymówki w stylu ” Nigdy nie osiągnę takiej figury jak ona” odstawiamy na bok! 🙂

W poprzednim artykule opisałam: Mel B, Shakirę o raz Tiffany Rothe. 

Na 4 miejscu postanowiłam umieścić Jennifer Lopez. Po urodzeniu bliźniaków zostało jej sporo do zrzucenia Jennifer. Jednak jej się udało. A z resztą oceńcie sami;).

images-1

 

Jak widzicie mama bliźniaków również może mieć wspaniałą figurę  i nią zachwycać. Drogie Mamy bliźniaków pracujemy nad swoim ciałem! Wam też się uda osiągnąć taką sylwetkę, musicie tylko chcieć:).

85203PCN_LopezKids02-624x626Na 5 miejscu postanowiłam umieścić Angelinę Jolie.

Angelina Jolie 2008-2009Oba zdjęcia zostały zrobione na festiwalu w Cannes.

Osobiście Angeline Jolie darzę bardzo dużą sympatią. Jak dla mnie jest wspaniałą Kobietą, która robi bardzo dużo dobrego na świecie.

Angelina Jolie And Family At London Aquarium (USA & OZ ONLY)

Na 6 miejscu umieściłam Snooki.

Jej styl życia przed ciążą nie był najlepszy. Jednak po urodzeniu swojego potomka jej życie obróciło się o 180 stopni. Zobaczcie sami:

images-1


Młoda mama przeszła prawdziwą metamorfozę. Jak widać posiadanie dziecka zmienia podejście osoby. Obracała całe życie do góry nogami człowieka, zmienia się a razem z nim jego życiowe priorytety.

Dla przypomnienia zobaczcie jaki życie prowadziła Snooki przed zajściem w ciąże:

snooki-600

Drogie Mamy!

Wam również uda się osiągnąć sylwetkę z przed ciąży a nawet lepszą!  Nie twierdzę, że obejdzie się bez bólu, łez i litrów wylanego potu. Zobaczcie, że warto! Nie możecie mówić “Nie uda mi się!” bo nastawiacie się negatywnie. Powtarzajcie sobie “Dam radę!” a zobaczycie, że Wasze podejście i wysiłek przyniesie wymarzony efekt.

Jak już kiedyś wspominałam podziwiam wszystkie mamy, które mimo nawału obowiązków znajdują czas na trening i nie szukają wymówek!

Nie trzeba szukać przykładów w internecie. Przecież kilkanaście mam ćwiczy z Nami w  wydarzeniu.

Pozdrawiam,

Juliya