Na ie można znaleźć wiele wspaniałych kobiet, które niesamowicie motywują swoimi zdjęciami. Bez dwóch zdań Steph Pacca do nich należy. Kobieta ma niesamowitą sylwetkę, posiada bardzo dużą wiedzę na temat treningów.

Steph Pacca jest trenerem personalnym na północnych przedmieściach Perth, WA.  Specjalizuje się przede wszystkim w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej i rzeźbieniu ciała. W ciągu 26 miesięcy udało jej się zebrać na ie 176 tysięcy obserwatorów i opublikowała ponad 460 zdjęć.

źródło: www..com
źródło: www..com

Jej ulubionym treningiem jest HIIT oraz Plyometrics. 5 lat trenowała boks, 7 lat lekkoatletykę. W tym momencie jest trenerem, organizuje również sesje szkoleniowe. Pacca jest pewna swoich umiejętności.

Na zdjęciach możemy również zobaczyć jej mężczyznę. Jest nim Daniel Westt. Razem ze swoją dziewczyną, tworzy wspaniałą fit parę. Tak samo jak Pacca jest trenerem personalnym i posiada fit konto na ie.’

Bardzo ciężko jest znaleźć informacje na temat ich prywatnego życia. Nie wiemy ile mają lat. Jedno jest pewne, sylwetka Steph niesamowicie motywuje wiele kobiet, tak samo jak jej facet, który również jest bardzo wysportowany! Oboje tworzą wspaniałą parę :). Bardzo często Pacca umieszcza również zdjęcia posiłków na swoim koncie. Pokazuje innym, że zdrowe jedzenie nie jest nudne i naprawdę bardzo dobrze wygląda. Do niektórych potraw podaje również przepisy.

źródło :www..com
źródło :www..com

Oprócz zdjęć typowo fitnessowych, znajdziemy również stylizacje codzienne fit pary. I na tym kończy się ich publiczne życie. Tak naprawdę zdradzają tylko w jakim mieście mieszkają i pracują.Daniel swoje konto na ie prowadzi przez 24 miesiące. Nie udało mi się zebrać tylu obserwatorów, co jej dziewczynie. Zupełnie nie rozumiem dlaczego. W końcu jest na co popatrzeć ;).

źródło: www..com
źródło: www..com

Oboje nie boją się ćwiczeń na siłowni. Z resztą widać to po ich sylwetkach. Pecca jest kolejnym przykładem kobiety, która mimo ciężkich sesji treningowych nie wygląda jak mięśniak. Z jej facetem jest trochę inaczej. Ale chyba żadna z Was nie zaprzeczy, że jego sylwetka jest obłędna!

Jak Wam podoba się sylwetka Steph? Jest ona dla Was inspiracją? A może jej ciało nie do końca Wam odpowiada? 

Więcej postów z tej serii możecie znaleźć TUTAJ ===> FIT sylwetki.

Zostawiam Wam linki do ich konta na ie ( jest to również źródło wiadomości ) :

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

źródło: http://www.activeescapes.com.au/about-us/meet-the-team/steph-pacca/