Jeżeli nie wiecie kim jest ta kobieta, zapewniam Was, że na pewno niejednokrotnie widziałyście jej zdjęcia i  z zazdrością na nie spoglądałyście. Ta niesamowicie zgrabna 24-latka, a zarazem wysportowana blondynka właśnie dzisiaj została mamą. Przez całą ciążę mieliśmy okazje oglądać jej wspaniałe zdjęcia, które na mnie wywołały ogromne wrażenie. Ta kobieta w ciąży wyglądała idealnie! Czy istnieje na to jakiś przepis? Myślę, ze tak!

Nasza dzisiejsza bohaterka wpisu, swoją przygode z em zaczęła 4 lata temu – 2012 r. Piękne zdjęcia jej sylwetki na tle gorącego kraju sprawimy, że zebrała ponad milion obserwatorów!

5 miesięcy, 5,5 miesiąca, 8 miesięcy https://www..com/p/BH_-so_jN7D/?taken-by=hannahpolites
5 miesięcy, 5,5 miesiąca, 8 miesięcy
https://www..com/p/BH_-so_jN7D/?taken-by=hannahpolites

Internauci docenili jej idealną sylwetkę i bardzo chcieli poznać na nią przepis. Dzięki swojej determinacji stała się jedną z najpopularniejszych blogerek w Australii. Na swoim blogu dzieli się przepisami, opisuje swój styl życia. Pod zdjęciami na ie często zdradza swoim obserwatorom sekret wspaniałych pośladków.

Jednak dzisiaj nie będziemy “rozwali” o jej stylu życia tylko o tym jak wyglądała w ciąży.

36 tydzień https://www..com/p/BIR3UpsAx-2/?taken-by=hannahpolites
36 tydzień
https://www..com/p/BIR3UpsAx-2/?taken-by=hannahpolites

Dokładnie dzisiaj Hannah poinformowała na swoich profilach społecznościowych o tym, że została mamą.

Całą ciążę była aktywna fizycznie. Ostro trenowała na siłowni. Na ie ostatnie zdjęcia z treningu dodała 4 tygodnie temu. Całą ciążę odżywiała się zdrowo i zapewniała wszystkich internautów, że jest rozważna, dba o dobro dziecka i swoje dobre. Nie robi niczego, co mogłoby mu zaszkodzić. Swoją córeczkę urodziła w terminie. Jej styl życia w ciąży absolutnie nie zadziałał na jej niekorzyść. Oczywiście głosy internautów na temat ćwiczeń w ciąży były mocno podzielone.

36 TYDZIEŃ https://www..com/p/BIro3TmDddD/?taken-by=hannahpolites
36 TYDZIEŃ
https://www..com/p/BIro3TmDddD/?taken-by=hannahpolites

Wiecie dlaczego chciałam Wam przedstawić tę kobietę?

Niestety w naszym społeczeństw istnieje ciągłe przekonanie, że w ciąży trzeba leżeć brzuchem do góry i nic nie robić. Oczywiście mówię o zdrowych, dobrze rozwijających się ciążach. Nie takich, które były zagrożone. Moim marzeniem było prowadzenie takiego trybu życia jak Hannah w ciąży. Niestety nie mogłam sobie na to pozwolić. Wiem jedno. Jeżeli kiedyś będzie mi dane zostać drugi raz mamą i nie będę miała żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, będę aktywna fizycznie do ostatnich dni! 🙂 Jeżeli przed ciąża prowadziłyście aktywny tryb życia, nie macie żadnych przeciwwskazań, róbcie to dalej! 🙂

Mamy tutaj mamy, które przez cały okres ciąży bacznie trenowały? Koniecznie napiszcie jak długo ćwiczyłyście. Może mamy tutaj mamy tutaj przyszłe mamy, które zamierzają złamać stereotyp i jeżeli tylko będą mogły, spędzą te cudowne miesiące aktywnie?

Koniecznie dajcie znać. Jestem bardzo ciekawa czy Waszym zdaniem trenowanie w ciąży jest rozsądne czy nie?

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya