Od dłuższego czasu w internecie pojawiają się zdjęcia młodej Kobiety, która ma niesamowite ciało a jej największym atutem są pośladki, których większość z Nas może jej pozazdrościć. Fotografie na których znajduje się Jennifer motywują codziennie setki osób do działania.Myślę, że warto jest poznać tę osobę od innej strony :).

Jennifer Selter – jest młodą  20 letnią Dziewczyną, która pochodzi z Nowego Jorku. Nie studiowała. Ma 168 cm wzrostu i waży 51 kilogramów. Na FB ma 571 tysięcy fanów a na ie obserwuje ją w przybliżeniu 2 miliony osób! Od 2012 roku regularnie zamieszcza zdjęcia swojej sylwetki w internecie. Sama się przyznaje do tego, że pupa jest jej największym atutem, który posiada i to właśnie ona pojawia się na większości zdjęć. Jennifer w 2010  roku nie miała jeszcze takich pośladków.

Są osoby, które uważają, że takie efekty mogła osiągnąć tylko za pomocą ingerencji chirurgicznej. Osobiście uważam, że jest to totalna bzdura! Dziewczyna pracowała na siłowni, dawała z siebie wszystko. Jennifer również zaprzecza takim informacjom  i uważa, że sama sobie wypracowała taki efekt tylko za pomocą własnych ćwiczeń. Ale przyznaje się do rekonstrukcji nosa. Uważa, że jako Żydówka miała bardzo duży nos i dlatego postanowiła go poprawić. Na dzień dzisiejszy nie pracuje już na siłowni, ponieważ nie mogła sobie poradzić z liczbą fanów, która tam się pojawiała. Teraz  jest rzecznikiem ” Game Plan Nutrition “. Nie może również narzekać na propozycje od światowych marek firm sportowych między innymi: Nike, Lululemon i New Balance. Wszystkim zależy na wykorzystaniu jej atutów w reklamie.

Jennifer podobno nie lubi być w centrum uwagi w miejscach publicznych. Twierdzi, że jest osobą tajemnicza i nikt tak naprawdę dobrze jej nie zna.

Co ją różni od innych trenerek?

Przede wszystkim nie wydaje żadnych programów treningowych, Stara się motywować osoby do zmiany swojego życia poprzez pokazywanie swoich zdjęć. Uważa, że dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu każdy może znaleźć się na jej miejscu.

Co sądzicie i Jennifr Selter? Czy dla Was jest również motywacją?

Osobiście mogę pozazdrościć jej wspaniałej figury !

Zostawiam Wam dawkę motywacji w postaci kilku zdjęć tej trenerki:

1469978_1378566092392251_2104202443_n

Podobne posty:

1) Caroline Berg Eriksen – informacje

2)Chicken Tuna – Laura Haris – informacje

Pozdrawiam,

Juliya