Zdjęcia metamorfozy tej kobiety mówią same za siebie! Chciałabym, żebyście poznały jej historię i udowodniły przede wszystkim sobie, że marzenia się spełniają. Tak naprawdę wszystko zależy od Was! Siedząc na pośladkach przed telewizorem i popijając kolejną szklankę słodkiego, gazowanego napoju NIC NIE OSIĄGNIECIE! Mam nadzieję, że przemiana Jennifer Nicole Lee jeszcze bardziej Was zmotywuje.

Jennifer ma 39 lat.  Jako matka dwójki dzieci swoją sylwetką wzbudza zachwyt u niejednej z nas. Po ślubie ważyła ponad 170 funtów (  80 kilogramów ) przy wzroście 177 cm. Może nie jest to jakaś duża waga, ale same przyznacie, że jej sylwetka nie wyglądała najlepiej. Po urodzeniu drugiego dziecka jej waga wzrosła do 200 funtów ( 90 kilogramów ). Jennifer udowodniła sobie i całemu społeczeństwu, że można stracić 70 funtów ( ponad 30 kilogramów ). Cała metamorfoza kosztowała ją na pewno mnóstwo wysiłku. Jedno jest pewne, udało jej się wypracować cudowny efekt.

W 1996 roku została ” Miss Bikini America ” i zaczęła spełniać się w roli motywatora oraz guru fitness. Sport stał się jej pasją. Postanowiła pomagać ludziom i dzielić się z nimi swoimi osiągnięciami. Jej przemiana zmotywowała wiele kobiet do walki o lepszą sylwetkę. W tym momencie jej waga wynosi 57 kilogramów.

Jennifer napisała kilka książek, które są dostępne w formie elektronicznej oraz papierowej. Sama jestem bardzo ciekawa ich treści. Jest ich naprawdę sporo i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Myślę, że Jennifer może być dumna z tego, co udało jej się wypracować. W 2011 roku została nomianowana przez Yahoo Sports. jedną z trzech topowych kobiet z fitness branży na świecie. W 2012 roku CBS News minowało ją jako   “America’s Sexiest Fitness Mom”. Pojawiła się również na ponad 44 okładkach magazynów.

Jennifer jest kobietą biznesu, mamą z wysportowaną i zdrową sylwetkę. Dzięki treningom i zdrowemu odżywianiu udało jej się wypracować przepiękną figurę, która obróciła jej życie o 180 stopni. Jak Wam się podoba jej przemiana? Trafiłyście kiedyś na zdjęcia Jennifer?:) Dążycie do takiej sylwetki? Jeżeli macie ochotę, zajrzyjcie na jej bloga ===> . 

Pozdrawiam,

Juliya

źródło: wikipedia.org