W poszukiwaniu kolejnej Kobiety, która mogłaby być dla Was inspiracją, trafiłam na bloga Kelsey. Jej historia jest niesamowita! Od razu wiedziałam, że muszę się tym z Wami podzielić. Mam nadzieję, że kolejny raz uda mi się Was przekonać do tego, że KAŻDA z Was może zmienić swoją sylwetkę i niema rzeczy niemożliwych. Wszystko zależy od Was i Waszego podejścia do życia.

Kelsey jest trenerem personalnym, blogerką, pisarką oraz przede wszystkim mamą. Wbrew pozorom nie zawsze miała idealną i nienaganną sylwetkę. Tak wiele z Was musiała wylać wiele kropel potu i łez, żeby osiągnąć sukces. Jako nastolatka prowadziła aktywny tryb życia. Jak sama wspomina na swoim blogu, mogła jeść wszystko i nie tyła. Wszystko zmieniło się kiedy zaczęła studiować. W college’u jej aktywność fizyczna zmalała. Pojawiły się również złe nawyki żywieniowe. Na jej wadze pojawiło się dodatkowo 50 funtów. Jej największa waga, to 180 funtów.

źródło: http://www.bodybuilding.com/
źródło: źródło http://www.bodybuilding.com/

Zdarzyło jej się usłyszeć, że wygląda jak ” wieloryb “, a podczas zakupów nie mogła znaleźć dla siebie rzeczy, w których prezentowałaby sie dobrze. Ta całą sytuacja doprowadziła do tego, że Kelsey postanowiła zmienić swoje życie. Starała się jeść zdrowo, jednak nie zawsze jej się to udawało. Jej efekrty pojawiały się bardzo powoli. W końcu w 2010 roku postanowiła zatrudnić dietetyka, który pomógł jej przetrwać ten okres. W marcu 2010 roku wraz ze swoim mężem zmienili całkowicie swój styl życia. Efekty pojawiły się po około 3/4 miesiącach zdrowego jedzenia oraz godzinnych treningów 4-5 razy w tygodniu.  Udało jej się z rozmiaru 14 dotrzeć do rozmiaru 8.

Kelsey postanowiła zostać modelką bikini fitness. W październiku 2010 roku udało jej się osiągnąć pierwszy sukces. Zajęła 3 miejsce  w konkursie.

Jak wyglądają jej treningi?

Podczas jednego treningu ćwiczy 2 partie ciała. Na dolne części  ciała przygotowuje 4 zestawy po 15-20  powtórzeń. Na górne 3 zestawy po 8-12 powtórzeń. Podczas przygotowywania do pokazów bikini wykonuje trening cardio 5/6 razy w tygodniu. Poza sezonem 3/4 razy w tygodniu.

źródło: .com
źródło: .com

Ps: Na zdjeciu 5 funtów tłuszczu i 10 funtów mięśni. Teraz już wiecie, dlaczego waga nie jest taka ważna:)

Jak wygląda jej jadłospis?

Kelsey dziennie spożywa od 5-7 posiłków, co 2,5-3 godziny. Jak każdej z nas zdarza jej się cheat meal. Każdy jej posiłek składa się z chudego białka, węglowodanów złożonych oraz dużej porcji warzyw. Jej dzienne zapotrzebowanie kaloryczne wynosi około 1800-200 kcal.

W 2013 roku udało jej się wydać książkę ” Eat clean and foolow your dreams “. Opisała w niej swoją historię. Zapisuję ją na swojej liście i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się ją przeczytać 🙂

źródło: .com
źródło: .com

Bardzo często Wam przypominam, że głodzenie się i ucinanie zbyt dużej ilości kcal. nie przyniesie efektów. Kelsey na pewno spożywa dziennie więcej kcal niż niejedna z Was. Spójrzcie na jej sylwetkę? Jest czego pozazdrościć, prawda? 🙂 Aby osiągnąć sukces potrzeba czasu! Spójrzcie ile lat trwała jej metamorfoza? Najważniejsze, to zmienić swój jadłospis i zacząć prowadzić aktywny tryb życia, a efekty na pewno się pojawią.

źródło: .com
źródło: .com

Jeżeli chcecie bliżej poznać tę kobietę, zostawiam Wam link do jej bloga:)

 ( źródło informacji )

Jak Wam się podoba taka sylwetka? Udało mi się zmotywować Was do dzisiejszego treningu? 🙂 Czy Wy również jesteście pod wielkim wrażeniem ? Dajcie znać czy nadal podobają Wam się takie posty i czy chcecie więcej takich ” Fit motywacji “. 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

dodatkowe źródło: http://www.trimmedandtoned.com/