Wszyscy lubią konkursy, prawda? 🙂 Nie będę Was zatrzymywała przy długim wstępie, po prostu zapraszam Was do udziału w konkursie. 

Co można wygrać w konkursie?

Zależało mi na tym, żebyście miały prawo wyboru nagrody, Wiem, że niektóre z Was wolą kometki od sprzętu sportowego, ponieważ po prostu trenują na siłowni. Przygotowałam dla zestawy konkursowe.

ZESTAW 1:

ZESTAW 2:

Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestaw?

Po prostu udzielić odpowiedzi w komentarzu pod tym wpisem na pytanie “Twoją największą motywacją do dbania o siebie jest …”. Pamiętacie, żeby dodać również informację o który zestaw walczycie.

Mile widziane są również polubienia naszych profili na u i ie (oczywiście nie są wymagane) ale jeżeli chcecie być na bieżąco z nadchodzącymi konkursami (a planujemy ich przez okres wakacyjny kilka), warto nas obserwować.

Zasady konkursu: Konkurs trwa od 24.07 do 29.07 do godziny 23:59. Zwycięzcy zostanią wybrani na podstawie najciekawszej odpowiedzi według nas. Poinformujemy ich mailowo o wygranej w konkursie w ciągu 8 dni od jego zakończenia (ze względu na nasz wyjazd). Zwycięzca ma 3 dni na podanie mailowo swoich danych do wysyłki. Jeżeli tego  nie zrobi, nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie. Nagrodzone odpowiedzi zostaną wyróżnione w tym poście.

Życzę Wam powodzenia, bawcie się dobrze! 🙂 Jeżeli chcecie częściej takie konkursu, polubcie ten wpis. 🙂

ps: Nie wykluczam dodatkowo nagród! 🙂

ps2: Wszystkie komentarze z odpowiedziami do dnia zakończenia konkursu będą ukryte. W ten sposób unikniemy niezdrowej rywalizacji.

Że o siebie trzeba dbać, to jest tak oczywiste, jak mało co. Jestem dla siebie najbliższą osobą, swoją przyjaciółka, motywatorką, dobrze mi ze sobą. Dzięki temu jest mi bardzo dobrze z innymi ludźmi, bo akceptuję i kocham siebie. Efekty takiego działania przekładają się na bardzo dobre relacje z moją rodziną, przyjaciółmi znajomymi. Sport daje mi szansę na oczyszczenie umysłu, na pokonywanie swoich granic. Nikt, jak my sami, nie jest surowszym sędzią. I chociaż podczas cięższych podbiegów zadaję sobie pytanie: „NaCoMiToK…aByło?!” to później na mecie nie ma większego szczęścia, że dałam radę, że mogę pokonać swoje słabości. Bo w nas jest niesamowita moc i trzeba jej pozwolić wyjść i działać.

I tak już poza konkursem. Są takie dni, że wychodzę biegać po ciężkim dniu po patrolu w mieście, po 12 godzinach użerania się trudnymi obywatelami, a w głowie mam tylko myśl: „Biegam, bo ludzkość mnie wkurwia”. Po 10 km przechodzi mi i mogę oczyszczona, spocona, zmęczona i szczęśliwa wrócić do mojej rodziny. zestaw 2

Moją największą motywacją do dbania o siebie jestem ja sama ? Lubię dobrze się czuć w swojej skórze. Zdrowo się odżywiam, trenuję, stosuje różne triki urodowe (inspirację czerpię z Tips for Women). To jest taka motywacja ogólna, ponieważ od kilku lat prowadzę taki tryb życia. Natomiast jeżeli chodzi o taka motywację na teraz na przykład, to zbliżający się ślub ? W grudniu wychodzę za mąż i chcę aby był to najwspanialszy dzień mojego życia. A skoro najwspanialszy, to muszę zadbać o siebię nie tylko od zewnątrz, ale i w środku ?
Pozdrawiam Cie Tipsi
PS. Wybieram zestaw 1.