Waga nie jest najlepszym przyjacielem w trakcie odchudzania. Niestety nadal dla wielu kobiet jest wyznacznikiem pięknej, wysportowanej sylwetki. Drogie Kobiety, wywalcie wagę ze swojego domu. Zaprzyjaźnijcie się z centymetrem. Wbrew pozorom, można tyć i wyglądać szczuplej. 

Na początek odpowiedzmy sobie na takie pytanie ” Dlaczego nasza waga wzrasta a centymetry maleją ?”

W trakcie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej bardzo często pojawiają się mięśnie, które są objętościowo dwa razy mniejsze od tłuszczu (oczywiście jest to proces długotrwały i trzeba na niego ciężko zapracować). Dlatego waga może rosnąć, a obwody będą malały.

Najlepszym tego przykładem jest metamorfoza Kristiny, jaki był jej przepis na jej przemianę?

https://www..com/p/BW5e4DZg5vM/?taken-by=kristinasaniel&hl=fr

Kristina na ie zachęca swoich obserwatorów do odkrycia własnej drogi o lepszą sylwetkę.  Według niej warto robić trzy sesje tygodniowo na rowerze, bieganie, pływanie lub szybki marsz przez około 45-50 minut.

Nasza dzisiejsza inspiratorka podkreśla w swoich wypowiedziach, że TRZEBA pracować nad wszystkimi mięśniami brzucha i poświęcać im tyle samo czasu. Według niej, trening brzucha trzy razy w tygodniu po 30 minut jest w zupełności wystarczający i my się jak najbardziej z tym zgadzamy.

Dziewczyna regularnie pokazuje, że nieważna jest waga ani czas trwania przemiany. Jej metamorfoza trwała dwa lata. W tym czasie jej waga zmalała, później na nowo wzrosła i w końcu jej sylwetka nabrała idealnych kształtów. Przez dwa lata schudła tylko 3 kilogramy, a jej ciało zmniejszyło się o kilka rozmiarów.

https://www..com/kristinasaniel/?hl=fr

Dodatkowo Kristine jest przykładem kobiety, która swoją sylwetkę zmieniła dopiero po 30. Jej ciało, cera wyglądają znacznie lepiej, a zasługą tego wszystkiego są treningi i zdrowe odżywianie. Oto dowód, że zawsze jest czas na zmianę! 🙂

https://www..com/p/BTrpU38gOM6/?taken-by=kristinasaniel&hl=fr

Pamiętajcie, waszym największym przyjacielem w trakcie odchudzania powinna być miarka krawiecka. Porównujecie efekty swoich treningów i zdrowego odżywiania na podstawie obwodów ciała lub zdjęć. Nie zakładajcie sobie, że wyznacznikiem Waszej idealnej sylwetki jest waga poniżej 50 kilogramów. Przyznajcie się, miałyście w swoim życiu taki okres, że zwracałyście uwagę wyłącznie na kilogramy i nawet malejące obwody nie wywoływały na Waszej twarzy uśmiechu? 🙂 Czekam na Wasze komentarze.

Pozdrawiam,

Juliya