Uwielbiam szukać w internecie fit inspiracji. I tak było tym razem. Znalazłam zdjęcia pięknej, wysportowanej kobiety i za wszelką cenę próbowałam dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Mam nadzieję, że jesteście zainteresowane historią La Bella oraz jej przykładowym planem treningowym :).

La Bella Reina jest modelką, modelką fitness, aktorką, projektantką, właścicielką firmy produkującej stroje kąpielowe MINA REI, a przede wszystkim matką swojego syna. Jak sama wspomina w wywiadach, dziecko jest dla niej najważniejsze i uważa, że nic lepszego nie mogą ją w życiu spotkać. Uwielbia spędzać z z nim czas i uczyć go wszystkiego, co uważa za słuszne.

źródło: www..com
źródło: www..com

Jak zaczęła się jej przygoda ze sportem?

Trenuje od około dwóch lat, ale dopiero niedawno pokochała sport i postanowiła być fit kobietą, która prowadzi zdrowy styl życia. Kiedy zaczęła dostrzegać efekty fizyczne oraz psychiczne ćwiczeń, uświadomiła sobie, ze sport ją uszczęśliwia  i chce uprawiać go przez całe życie. Uważa, że każdy trening uczy ją czegoś innego. Dzięki temu każdego dnia staje się silniejsza i ciągle się rozwija.

Jak wyglądają jej treningi?

Trenuje 6 razy w tygodniu. Nie boi korzystać się z ciężarów.

Przykładowy dzień treningowy:

 • 30 minut cardio rano, ramiona, biceps, triceps, 30 minut cardio wieczorem
 • 30 minut cardio rano, plecy, ABS, 30 minut cardio wieczorem,
 • Na tym filmiku możecie zobaczyć jej przykładowe ćwiczenia: 

  La Bella Reina jak większość z nas potwierdza, że ABS robi się w kuchni. Żeby go zobaczyć, trzeba pamiętać o właściwej diecie. Katowanie się tysiącami brzuszków nie przyniesie efektów, jeżeli nie zmienimy swojego jadłospisu na zdrowy i racjonalny. Jej ulubionym ćwiczeniami na tę partię ciała są różnego rodzaju deski ( planki ).

  La Bella jest również właścicielką dość nowej firmy produkującej egzotyczne stroje kąpielowe, projektowane przez nią samą. Jeżeli jesteście ciekawe jak wyglądają, zapraszam na jej stronę:  www.minarei.com.

  Kilka porad dla poczatkujacych:

 • Pij około 2 litrów wody dziennie.
 • Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu. Wiara w siebie, to połowa sukcesu.
 • Ustaw sobie cel i nie pozwól żadnym wymówkom wejść w drogę.
 • Skup się!
 • Myślę, że La Bella jest przykładem dla wielu z nas. Kobieta udowadnia nam jak długa droga czeka wszystkie osoby początkujące dlatego, żeby zaczęły kochać sport. Pokazuje również, że mama też może być wysportowaną, spełnioną kobietą, która odnalazła swoją pasję i każdy trening traktuje jako naukę.

  Jak Wam się podoba La Bella? Znałyście ją już wcześniej? Zostawiam Wam link do jej konta na ie ===>.

  Więcej inspirujących kobiet znajdziecie TUTAJ ===> FIT KOBIETY

  Pozdrawiam serdecznie,

  Juliya

  źródło: http://www.trimmedandtoned.com/