Laura Harris – Chicken Tuna – kilka informacji o tej Pani,

Każda z nas zna najpopularniejsze pośladki na świecie. Myślę, że nie ma osoby, która nie chciałabym takich posiadać. Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam posiadaczkę wspaniałej pupy.  Jak dla mnie jest ona idealna! Moje marzenie …. 🙂

Nie wiem czy wiecie ale Chicken Tuna nazywa się naprawdę Laura Harris. 

Posiadaczka najwspanialszych dolnych partii ciała na świecie pochodzi z Long Island Lake Grove, NY a mieszka Ona w Charlotte NC i jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami.

Wiele z Was na pewno zastanawiało się czy Chicken Tuna posiada dzieci?

Niestety nie. Jest mężatką i posiada psa ( którego często możemy podziwiać na zdjęciach Laury )

Na dzień dzisiejszy Chicken Tuna ma 44 lata! :O Tak, właśnie tak może wyglądać wasze ciało w jej wieku. Oczywiście pod warunkiem, że nigdy w życiu się nie poddacie i sport będzie towarzyszył Wam przez całe życie. 44 letnia Kobieta rozpoczęła swoją przygodę ze sportem w wieku 23 lata.

Co ją skłoniło do uprawiania sportu?

Jak sama przyznaje na swoim blogu. Kiedy została studentką pierwszego roku sporo przyłata. Swoją wagę trzymała w tajemnicy przed innymi. Prawdopodobnie skutkiem tego były nocne przekąski, piwo i inne smakołyki, które towarzyszą studentom podczas życia studenckiego. Większość z nas na pewno wie jak to wszystko wygląda. Pewnego dnia w święta Laura pojechała do swojego domu rodzinnego. Chciała założyć spodnie i niestety nie zmieściła się . Ta sytuacja była jej punktem kulminacyjnym.

Miała do wyboru dwie rzeczy:

  • dalej jeść te wszystkie słone przekąski, pić piwo, tyć no i oczywiście kupić nowe ubrania w które bez problemu zmieści się,
  • wrócić do starej wagi, zacząć zdrowo się odżywiać i uprawiać sport,

Domyślacie się co wybrała Laura? Dzięki temu, że w tamtej sytuacji podjęła taką decyzję, stała się dla wielu z Nas inspiracją. motywacją do osiągnięcia takiego celu jak Ona.

Więcej o jej metamorfozie możecie przeczytać tutaj —> 

Jesteście ciekawe jakie ćwiczenia wykonuje Laura?

Ćwiczy 3 razy w tygodniu na siłowni. 5 razy w tygodniu wykonuje domowy trening cardio, który trwa około 30 minut. Jak sama przyznaje trenuje zawsze! Systematyczność jest naprawdę ważna. Nie można sobie odpuszczać tylko dlatego, że jest noc i jesteśmy zmęczone. Oczywiście nie zapomina również o przysiadach!

foto: https://.com/p/YBCFtpsjRn/?taken-by=cttchickentuna
foto: https://.com/p/YBCFtpsjRn/?taken-by=cttchickentuna

W internecie znalazłam jedno zdjęcie na którym możemy zobaczyć Laurę jako nastolatkę oraz dojrzałą  kobietę . Jestem pod wielkim wrażeniem. Sama autorka zdjęć przyznaje, że na dzień dzisiejszy wygląda lepiej niż jak była nastolatką. Zgadzacie się z tym?

Myślę, że ta Pani udowodniła wielu osobom, że nie jest ważne kiedy rozpoczynamy swoja przygodę ze sportem. Na aktywność fizyczną nigdy nie jest za późno! Jeżeli Jej się udało, to dlaczego ma Tobie nie wyjść?

Zgadzacie się ze mną, że to najwspanialsze ciało na świecie?:) 

Pozdrawiam,

Juliya