Uwielbiam te wszystkie specjalne oferty Lidla i wiem, że Wy rownież! Może nie zawsze można coś fajnego upolować, ale najczęściej udaje mi się kupić coś fajnego w bardzo dobrej cenie. Tak było w ostatnie ofercie Lidla, gdzie kupiłam dwie sukienki maxi, każda z nich po 25 zł. Teraz już wiem, że czuje się świetnie w długich sukienkach i już nie będzie mi szkoda kupić jakąś fajną maxi w wyższej cenie. Najbliższa oferta rusz 07.07 i już widzę, że jest w niej kilka perełek. Pokażę Wam te, które moim są najlepsze.

Zacznijmy od 3 sukienek maxi. Moim zdaniem dwie z nich są całkiem , całkiem. Beżowa i ciemna. Ta w kwiecisty wzór niekoniecznie mi się podoba. Tym razem cena za sukienkę, to 39 zł. Która Wam się podoba najbardziej?

maxi

W nowej ofercie pojawią się też 3 sukienki do kolana po 34,99 zł za sztukę. Niekoniecznie w moim stylu. Ale na żywo mogą wyglądać naprawdę świetnie. Wszystkiego dowiemy się jutro, jak zobaczymy kolekcję “na żywo”.

Uwielbiam spodnie haremki! W poprzedniej ofercie były takie jakieś “nijakie”. Te mają charakter. Te w kolorze khaki musza być moje! Prawda, że są świetne? Na dodatek ta cena – 24,99 zł. Aż żal ich nie kupić.

Jegginsy też są warte uwagi. Dwa wzory do wyboru. Niestety rozmiarówka zaczyna się od 36. Cena bardzo atrakcyjna, 29, 99 zł.

maxi

Oprócz tego w ofercie znajdziecie topy, leginsy, krótkie spodenki,świetne bluzki na krótki rękaw i wiele innych rzeczy. Nie chcę pokazywać Wam wszystkiego, żeby Wasza list znacznie się nie powiększyła. Resztę znajdziecie w gazetce na stronie lidla. Dajcie znać czy wybieracie się jutro na “polowanie” i jakie rzeczy znajda się w Waszym koszyku?

Jeżeli mieszkacie za granica i była już u Was ta oferta, koniecznie napiszcie jak rzeczy wypadają jakościowo i na co tak naprawdę pod tym względem warto zwrócić uwagę.

Ja chciałabym zdobyć beżową sukienkę maxi i haremki w kolorze khaki. Trzymajcie kciuki, żeby jutro tak po 10 te dwie rzeczy zachowały się gdzieś w koszu specjalnie dla mnie.

Pozdrawiam,

Juliya