Zmiany, zmiany i jeszcze raz z miany. W ofercie sportowej Lidla pojawiły się nowe buty sportowe. Bardziej profesjonalne, unowocześnione, dopracowane. Jestem ciekawa jak będą prezentowały się na żywo. Już 25.04.2016 będą dostępne w sklepie. 

Zacznijmy od tych bardzo reklamowanych butów. Co zostało unowocześnione? Nowe modele mają: system traction control zapobiegający poślizgom, tłumiącą wstrząsy podeszwę blown rubbe, oddychający materiał wierzchni, bezpośrednio zszyty z wewnętrzna podeszwą, anatomicznie ukształtowana wkładka poly-u, które pomaga zwalczać nieprzyjemne zapachy i bakterie, zwiększoną elastyczność podeszwy, nowoczesną warstwę wspierającą, amortyzację, międzypodeszwę ultra-s-dens, która pozwala wykorzystać siłę lądowania i zwrócić energię biegaczowi, międzypodeszwę high-density, która pomaga w prawidłowym prowadzeniu stopy, stabilizator śródstopia carbo-lite-tpu zwiększa bezpieczeństwo podczas biegania. Brzmi bardzo profesjonalnie, prawda?

Za każdy model trzeba tym razem zapłacić 99 zł.Jeżeli ktoś z Was kupi te buty, koniecznie napiszcie jak się sprawdzają.

large (3)

Co jeszcze będzie można kupić? 

Tak naprawdę tym razem niewiele. Główną rolę w tej ofercie grają buty pro. To one są gwiazdą tej gazetki i na nich Lidl chciał się skupić.

W ofercie znajdziecie również 4 rodzaje biustonoszów sportowych. Każdy z nich został unowocześniony tak samo jak buty. To nie jest zwykły biustonosz z Lidla, tym razem pierwszy raz pojawił ię biustonosz pro w cenie 39,99 zł. Czy naprawdę będzie lepszy od tego z poprzednich ofert? Przekonamy się dopiero po zakupie. Producent zapewnia, że będzie.

large (3)

Oprócz tego kupicie skarpety kompresyjne, malutkie paski z kieszonką do przechowania np. kluczy, telefonu podczas treningu. Reszta rzeczy z oferty jest typowo męska, dlatego ich nie pokazuję. Znajdziecie je na stronie lidla.

Jak widzicie oferta jest dość uboga. Tylko dlatego, że są to produkty pro – bardziej profesjonalne. Nie martwcie się! Na pewno niedługo Lidl wprowadzi kolejną ofertę sportową z większym asortymentem. Dajcie znać czy zamierzacie kupić buty lub biustonosz? Jeżeli mieszkacie za granicą i ta oferta już u Was była, czekam na Wasze opinie, które zawsze dla nas są bardzo przydatne.

Pozdrawiam,

Dominia