Zbliżamy się do końca lata. Trzeba zaopatrzyć się w cieplejszą odzież sportową. Lidl wziął to pod uwagę przygotowując swoją nową ofertę. Od jutra w sklepach znajdziecie między innymi bluzy dresowe, spodnie dresowe, topy. Najbardziej polecam spodnie dresowe. Sama mam jedne z ich oferty i służą mi do dnia dzisiejszego. Jeżeli jesteście ciekawe recenzji, zapraszam tutaj ===> klik. Teraz zobaczcie co tym razem dla nas przygotowano.

Zacznijmy od ciepłych bluz sportowych. Może niekoniecznie nadają się one do treningów, ale na pewno przydadzą się podczas rozgrzewki. Mamy do wyboru 8 wzorów. Każda bluza kosztuje 39 zł. Moje serce podbiła rozpinana, dłuższa, szara bluza oraz wkładana przez głowę z piórkami(?).

lidl.pl
lidl.pl

Kolejną rzeczą, która znalazła się w najnowszej ofercie są spodnie dresowe. Jeżeli przynajmniej trochę będą przypominały te, które udało mi się kupić już jakiś czas temu, na pewno skuszę się przynajmniej na jedną parę. Tamte noszą się REWELACYJNIE. Ciągle wyglądają bardzo dobrze, a przede wszystkim są milusie i już kilkakrotnie umiliły mi zimy, jesienny wieczór. Tym razem do wyboru mamy 4 modele. Każdy z nich kosztuje 29 zł. Podoba Wam się model w kwiaty? Nie jestem do niego przekonana i na pewno będę “polowała” na granatowe lub fioletowe spodnie.

lidl.pl
lidl.pl

Przeglądając dalej gazetkę, znajdziemy w niej obuwie sportowe w cenie 59 zł. Niestety nigdy nie umiem Wam powiedzieć jak się trenuje w butach w Lidla, ponieważ sama takich nie mam. Jedno jest pewne. takie buty na pewno sprawdzą się u osób rozpoczynających przygodę z treningami i u osób, które do tej pory trenowały na bosaka bądź w trampach, które kompletnie się do tego nie nadają.

lidl.pl
lidl.pl

Damskich koszulek funkcyjnych powinniśmy mieć w szafie naprawdę dużo. Zwłaszcza osoby, który chodzą codziennie na siłownie. Oczywiście nie mogło zabraknąć ich w ofercie Lidla. Top damski kosztuje tym razem 24,99 zł i do wyboru mamy 3 wzory.

lidl.pl
lidl.pl

Jeżeli wolicie trenować w topach, dla Was również się coś znajdzie. Tym razem mamy 4 wzory, jedne z nich krótki w etniczne wzorki. Każdy z nich kosztuje 17,99 zł.

lidl.pl
lidl.pl

W gazetce znajdziemy również biustonosze sportowe, które moim zdaniem bardziej spełniają rolę topów sportowych. Czasami w ofertach Lidla trafiają się całkiem dobrze trzymające biustonosze. Te niestety tak nie wyglądają. Oczywiście trzeba poczekać z oceną do zobaczenia ich na żywo. Mimo tego, że bardzo podobają mi się wizualnie, na pewno nie kupię żadnego z nich. Cena za sztukę wynosi 19,99 zł.

lidl.pl
lidl.pl

Ostatnią rzeczą, która znajduje się w damskiej ofercie i na którą warto zwrócić uwagę, są legginsy o długości 7/8. Mamy do wyboru 3 wzory. Każdy z nich kosztuje 29,99 zł. W pasie posiadają praktyczną kieszonkę np. na drobne bądź kluczyk.

lidl.pl
lidl.pl

Jak Wam się podoba najnowsza oferta? Wybieracie się jutro do Lildla? Co najbardziej Wam się spodobało? Tak jak Wam już wspominałam, będę “polowała” na spodnie dresowe i bluzę. Ale czy uda mi się kupić coś w godzinach popołudniowych? Okaże się jutro. Dajcie znać, jeżeli u Was w kraju już ta oferta w Lidlu była i napiszcie na co warto zwrócić uwagę i jak wypadają produkty jakościowo. Czekam na Wasze komentarze :).

Pozdrawiam,

Juliya