Mówiąc szczerze, zawsze lubię oglądać zdjęcia “przed” i “po”.  Oczywiście jeśli chodzi o odchudzanie i zdrowy styl życia. Niektóre metamorfozy są tak motywujące i inspirujące, że budzą we mnie ogromne wyrazy uznania i podziw. Pokazują nam one, że każdy może osiągnąć cel. Trzeba tylko chcieć i nie poddawać się na pierwszym zakręcie.Motywacja to priorytet w walce o nowe ciało. Jak ją zdobyć? Skąd ją czerpać? W dobie internetu i panującej mody na bycie fit nie ma z tym większego problemu. Co właściwie daje nam przeglądanie ów czy blogów o takiej tematyce? Czy naprawdę motywują?

Instagram to aplikacja rozpowszechniona na całym świecie. Prawie każda młoda dziewczyna posiada tą aplikację. Nikt mi nie powie, że jeśli patrzymy na zdjęcia pięknie wysportowanych ciał dziewczyn to nie chcemy takich mieć. Oczywiście, że chcemy! I o to w tym wszystkim chodzi. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że przez oglądanie fit ów “wzięłam się do roboty.”

https://www..com/deynn/
https://www..com/deynn/

Dzisiaj parę słów o Maricie Surmie, znanej jako DEYNN.

Marita – pasjonatka tatuaży i fittnesu. Prowadzi bloga o tematyce modowej. Jej ma prawie milion followersów! Nigdy nie ukrywała, że uwielbia śmieciowe jedzenie i słodycze. Wszystko ma jednak swój koniec! Na początku swojej walki o nowe ciało, ćwiczyła w domu i sama przygotowywała posiłki. Jednak z czasem postanowiła zapisać się na siłownię. Wiadomo, wszyscy patrzą – większa motywacja. Poza tym chyba wszystkie dziewczyny kierują się myślą, że skoro już zapłaciły i pofatygowały się na siłownię to grzech nie ćwiczyć. Marita zdecydowała się też na catering dietetyczny. Pozwala to na kontrolowanie tego, ile kalorii zjadamy. Ale o cateringu może kiedy indziej. Obecnie DEYNN związana jest z Majewskim – trenerem personalnym. Powiedzcie moje drogie, cóż może być piękniejszego w związku niż wspólna pasja? Ponadto posiadają wspólny sklep z ciuszkami i akcesoriami do ćwiczeń – Another lifestyle.

przed i po 2
https://www..com/deynn/

Może nie straciła jakieś wielkiej ilości kilogramów. Ale przecież to nie jest ważne, prawda? Z 70 kilogramów zeszła zdrowym trybem życia do 59 i nadała swojej sylwetce pięknych kształtów. Nie boi się treningów na siłowni i obciążenie jest jej wielkim przyjacielem.

 

Marita Sürma
Marita Sürma

Jeżeli chcecie zobaczyć jaki jest ideał Deynn, do którego dąży, zapraszam Was tutaj:

Deynn, której nogi hejterzy porównywali do GREMLINA – Do jakiej sylwetki dąży? Kto jest jej motywatorką?

Dziewczyna ma teraz o wiele lepsze sylwetkę! Zdrową i przede wszystkim wysportowaną. Pisałyście, że mało takich metamorfoz przechodzą polskie dziewczyny,  a tutaj proszę! Nie trzeba było daleko szukać. Jak Wam się podoba metamorfoza? Na pewno wiele z Was wie jak ciężko jest nadać kształtów dość szczupłej sylwetce. Jej się udało! Wam też może się udać! Pamiętajcie o tym, sukces jest w Waszych rękach! 🙂

Pozdrawiam,

Juliya

*** Wpis powstał przy współpracy z czytelniczką bloga, która co jakiś czas będzie pomagała mi znajdować inspiracje i przygotowywać wpisy ***

źródła zdjęć i informacji:

Blog DEYNN: |Instagram: |Sklep: www.anotherclth.com