Bardzo często pytacie mnie co sądzę o diecie Ewy Chodakowskiej ze strony bebio.pl. Nie wypowiadam się w tym temacie, ponieważ nie korzystałam i nie będę korzystała, ponieważ nie mam takiej potrzeby. Myślę, że dzisiejsza metamorfoza odpowie na Wasze pytanie. Pamiętajcie,  że dietę trzeba wspomóc treningami, a treningi dietą. Poznajcie historię jednej z Was.

“Dokładnie pod koniec listopada postanowiłam że zacznę robić coś więcej prócz ćwiczeń. Zakupiłam dietę na . Polecam ją każdemu, trzeba się jej trzymać ale cóż prostszego. Od dwóch lat ćwiczę na siłowni z przerwami ale zawsze w ostateczności tam trafiam. Aktualnie mam problemy z kolanem i musze przestawic się na np. basen lub rower. Ciężko zmienić mi już teraz nawyki i postanowiłam napisać do was, żeby odnaleźć w sobie ponownie moc i chęć do ćwiczeń i diety. Aktualnie schudłam już 10 kg, uważam że jeszcze 4 kg i będzie idealnie ! Stąd mój mail do Pani, bo potrzebuje ponownego “kopa w dupe”, jak się mówi. Nie oszukujmy się każdy lubi pochwały 🙂 Moja waga zjechała z 69 na 59 kg, a docelowo chciałabym ważyć 55 kg. Nigdy nie była gruba, czy nikt mi też nie zwracał uwagi że źle wyglądam.
Uważam że wygląd to przede wszystkim poczucie własnej wartości i dbanie o swoją kobiecość.
Ja jestem aktualnie na etapie odbudowywania swojej pewności siebie. Wszyscy moi znajomi myślą że jestem osobą pewną siebie i znającą swoją wartość. Mało osób zdaje sobie sprawę, że nawet kobiety które wyglądają na zadowolone z siebie mają masę kompleksów i również im ciężko jest czasami spojrzeć w lustro. Zdjęcia które załączam są aktualnie jedynymi które wywołują uśmiech na mojej twarzy. Nie boje się tego powiedzieć : jestem z siebie dumna.
Mam nadzieję, że dużo kobiet zobaczy że można wystarczy tak naprawdę chcieć.”

13699489_10202076709995400_111341977_o

Kochane, zostawcie kilka słów dla Aleksandry. Niech zmotywują ją do dalszej odbudowy własnej pewności siebie. Jeżeli macie jakieś pytania do Aleksandry, zostawcie je w komentarzach. Na pewno odpowie na nie w wolnej chwili. Możecie pytać o dietę, treningi, motywację. O wszystko, co związane z metamorfozą.

Pozdrawiam,
Juliya
Ps: Chcesz pokazać swoją metamorfozą? Prześlij ją na [email protected]