Co powiecie na nową serię postów w której pojawiałyby się nasze, polskie blogerki, które pracują nad swoją sylwetką i prowadzą zdrowy styl życia? Może macie jakieś ulubione blogerki, które chciałybyście poznać bliżej i zobaczyć co tak naprawdę robią, że mają taką boską sylwetkę? Jeżeli któraś z Was jest blogerką i chciałaby się podzielić z nami swoją historią, napiszcie na [email protected].

A tymczasem wracamy do postu. Dzisiaj poznacie Angelikę, autorkę . Jestem pewna, że jej figura jest dla wielu z Was idealna. Niejedna kobieta może jej pozazdrościć pięknie wyrzeźbionej sylwetki.

Angelika ma 28 lat lat. Jej sylwetka przeszła niemałą metamorfozę. Jak sama autorka metamorfozy uważa, że w pewnym wieku ciało przestaje wyglądać jak za czasów nastolatki, skóra traci na jędrności. Myślę, że wszystkie się z tym zgadzamy, prawda? U Angeliki pomarańczowa skórka pokazała się na ciele, pojawiła się również oponka na brzuchu, która zaczęła jej przeszkadzać.

Właśnie wtedy postanowiła zmienić swoje życie. Zaczęła trenować i zdrowo się odżywiać. Nigdy nie była uzależniona od fast-foodów  i potrafiła z nich bez problemu zrezygnować. Gorzej było ze słodyczami i napychaniem się jak przysłowiowa świnka. Przy wzrości 164 jej waga pokazywała tylko 55 kilogramów. Jednak nie było tam masy mięśniowej. Angelika postanowiła na miejsce tłuszczyku wypracować mięśnie i taki właśnie był i jest jej cel!

image2

W tym poście na jej blogu znajdziecie dokładnie opisane odżywianie i ćwiczenia, które wykonuje ===> 

Obecnie waga Angeliki pokazuje 50 kilogramów, ale jej sylwetka wygląda znacznie lepiej. Nabiera kształtów, widać mięśnie. Jak sama twierdzi jej ciało jest w przebudowie.

image3U Angeliki dużo pomogły zamienniki:

Chleb na wafle ryżowe
Ziemniaki na ryż i kasze
Cukier na miód lub bez niczego

Ograniczenia:
Słodyczy
Soli
+ ćwiczenia !

Jak Wam się podoba nowa seria postów? Jeżeli macie jakieś pytania do Angeliki, zostawcie je pod komentarzem. Motywujące słowa również mile widziane :). Może któraś z Was pracuje na taką sylwetkę? 

Przypominam Wam jeszcze raz, jeżeli jesteście blogerkami i prowadzicie zdrowy tryb życia, możecie podzielić się z nami Waszym przepisem na sylwetkę. Jeżeli jesteście kobietami, które przeszły wspaniałą metamorfozę i chciałyby podzielić się nią z innymi osobami, również możecie przesyłać swoje historie na [email protected]. W końcu nic taki nie motywuje jak efekty osób, które mają taki sam cel jak my, prawda?

Pozdrawiam,

Juliya