Jakie metamorfozy najbardziej motywują ? Oczywiście, że te najbardziej spektakularne! Dlaczego? Ponieważ wtedy już ciężko powiedzieć „Ona zawsze była chuda, ja z moją wagą nie dałabym rady tego osiągnąć”.

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam metamorfozę Karoliny Gilon znanej z serialu VIVY „ Miłość na bogato”. Być może pamiętacie ją z tamtych czasów –z kilkoma nadprogramowymi kilogramami i dość okrągłą buzią. Po dawnej Karolinie nie ma już ani śladu, jej piękną nową, wysportowaną figurę mieliśmy okazje podziwiać w ostatniej edycji Top Model , dziewczyna zmieniła się nie do poznania ! Jednak to nie koniec. Po zakończeniu programu, modelka postanowiła walczyć dalej i schudła jeszcze 14 kg !

Jak mówi sama Karolina było to dla niej ogromne wyzwanie ponieważ nie jest szczupła z natury oraz nie należy do „chudokościstych” i musi bardzo się pilnować z dietą w czym pomaga jej catering dietetyczny, bo jak twierdzi „najważniejsze jest liczenie kalorii, czyli żeby jeść codziennie tyle samo kalorii, przez co nasz metabolizm się nakręca i w momencie, kiedy pozwolisz sobie w sobotę na pizzę, to nic takiego się nie stanie”. Karolina jest też fanką crossfitu dzięki któremu jej ciało jest pięknie wyrzeźbione ,nie zapomina także o genialnie spalającym tłuszcz kardio.

karolina-gilon

Na co dzień Karolina jest makijażystką, ogromną fanką tatuaży, a od czasu sukcesu w Top Model także modelką, ostatnio chodzą także pogłoski, że poprowadzi program popularno-naukowy na antenie TTV.

Sądzę, że jest ona świetnym przykładem na to jak metamorfoza figury wpływa na metamorfozę całego życia.

156054_508435345954216_5564886736570566797_n

Jeśli motywuje Was metamorfoza Karoliny możecie śledzić jej poczynania na ie – karolinagilonoffical oraz snapchacie – gilonowo.

Nie pozostaje mi nic innego , jak pogratulować Karolinie samozaparcia i świetnych efektów, oraz brać z niej przykład, bo niewątpliwie jej przemiana jest bardzo mobilizująca i pokazuje, że jeśli się czegoś bardzo chce to da się to osiągnąć.

A jak Wam podoba się metamorfoza modelki? Macie jakieś ulubione motywatorki lub motywatorów , którzy mobilizują Was do działania?