Kaśka Kępka, znana jako prezenterka Vivy i telewizji Polsat, nie zawsze była fitness woman. Wiele lat miała trochę nadprogramowych kilogramów, a jej figura pozostawiała wiele do życzenia. Jednak przyszedł ten moment, kiedy powiedziała sobie dość i wzięła się za siebie. Teraz, na każdym kroku chwali się swoją sylwetką (a ma czym) i otwarcie mówi, jak doszła do takiego spektakularnego efektu.

Kaśka najpierw zmieniła swoją dietę. Choć od czasów liceum nie jadła mięsa, to zdrowe odżywianie i zbilansowanie posiłków stały się celem nadrzędnym. Jej główny posiłek to ryby lub owoce morza, a śniadanie to przede wszystkim owsianka. Oprócz tych produktów, Kasia je dużo warzyw, jaj, owoców z kefirem, wafle ryżowe i twaróg.

Po rozpoczęciu diety, przyszedł czas na trening pod okiem trenera personalnego – Szymona Gasia. Kaśka ćwiczy 4 razy w tygodniu trening funkcjonalny. Polega on na naśladowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień. Wzmacnia on mięśnie, poprawia kondycję i koordynację, a Kaśce także pięknie wyrzeźbił ciało. Jak sama wspomina, efekty są już widoczne po miesiącu, a po trzech już jest wow! 🙂

25fb18ca87685e6e4c6b009b14b0113f010e1aa5
http://www.pudelek.pl/artykul/74115/kasia_kepka_pokazuje_umiesniony_brzuch_zdjecia/

Katarzyna sądzi, że jeśli treningi nie sprawiają ci radości i nie potrafisz być konsekwentna, to daleko nie zajdziesz. Ona pokochała całą sobą sport i uczucie przyśpieszonego pulsu. Teraz zachęca inne kobiety do zmiany swoją postawą i świetną sylwetką.

Oprócz treningów, Kasia biega 3 razy w tygodniu, pokonując dystans od 6 do 8 km. Wprowadzenie biegania w swoje życie również było przemianą w niej samej, bo Kaśka nigdy nie lubiła biegać i nie widziała w tym sensu. Teraz bierze udział w maratonach.

Kasia razem z Szymonem stale współpracują i nagrywają filmiki, na których prowadzą wspólne treningi. Mogłyście się o tym przekonać, chociażby biorąc udział w pierwszym wydarzeniu tegorocznym LEPSZA TY 2016.

Co sądzicie o metamorfozie Kasi? Czujecie się bardziej zmotywowane do jeszcze większego wysiłku i podjęcia pracy nad sobą, a może tak jak Kaśka Kępka rozpoczniecie swoją przygodę z treningiem funkcjonalnym?? Ile jest tutaj fanek joggingu??

Pozdrawiam, Ewa

źródło zdjęć: