Wydaje Wam się, że trenując w domu nie możecie wypracować wysportowanej sylwetki? Uważacie, że do wielkiej spektakularnej metamorfozy potrzebne jest grono trenerów, dietetyków? Niekoniecznie tak musi być! Chciałabym, żebyście dzisiaj poznały Gosię. Niesamowitą kobietę, która straciła 30 kilogramów. Wszystko do czego doszła zrobiła sama. Nie szukała wymówek, po prostu dążyła do postawionego sobie celu. Poznajcie ją bliżej. Kto wie, może będzie dla Was niesamowitą motywacją!

” Wszystko zaczęło się od dodatkowych 40 kg, które przybrała w ciąży. Kilka miesięcy po urodzeniu mojego dziecka postanowiłam schudnąć. Na początku stosowałam rożnego rodzaju diety, które przynosiły mniejszy lub większy efekt ale nikt nie potrafił namówić mnie do sportu. Życie na ciągłych dietach trwało około 5 lat. Udało mi się dzięki nim schudnąć, ale ciało nie było jędrne i bardzo chciałam to zmienić.

W końcu  postanowiłam jednak zacząć ćwiczyć. Oczywiście na początku trenowałam z przymusu ale z każdym kolejnym dniem chciało mi się więcej więcej. Motywacja rosła, zmieniał się tok myślenia. W końcu nadszedł ten dzień, kiedy postanowiłam naprawdę zdrowo jeść. Wyeliminowałam słodycze produkty z białej mąki i tym podobne paskudztw. Wymieniłam wszystkie produkty w kuchni na zdrowsze i ćwiczyłam dalej.

To wszystko twa do dzisiaj. Jem 4 posiłki dziennie o stałych porach bez podjadania w międzyczasie . Ćwiczę praktycznie tylko w domu, biegam, jeżdżę na rowerku, trochę boksuję i wykonuję standardowe ćwiczenia na brzuch, uda pośladki. Moja walka o lepszą sylwetkę trwa już łącznie 8 lat. Na pewno zastanawiacie się, co tak naprawdę zyskałam oprócz minusowych kilogramów na wadzę. Stałam się pozytywną, pełną energi, zdrową kobietą, która jest pewna siebie. Pamiętajcie, że kobieta najlepiej czuje się ubrana własnie w swoja pewność siebie …”

Tak wygląda historia naszej dzisiejszej bohaterki – Gosi, która nie tylko zmieniła swoją sylwetkę, ale również zmieniła całe swoje życie! Pamiętajcie o tym, że każda z Was może przejść taką metamorfozę. Musicie tylko naprawdę tego chcieć. Tak naprawdę jeżeli Wy nie będziecie chciały przejść przemiany, zmienić swojego życia, to nic Wam nie pomoże. Nawet najdroższe diety, treningi personalne. Wszystko siedzi w Waszej głowie, wszystko jest w Waszych rękach. Nieważne czy jesteście mamami, studentkami, kobietami bez pracy lub na etacie. Wszystkie powinniście zadbać o siebie – przede wszystkim dla własnego zdrowia, którego nie da się kupić. Nie szukacie wymówek, nie wymigujcie się brakiem czasu – jedzcie zdrowo, trenujcie, a zobaczycie, że kiedyś same powiecie sobie, że było warto. Wiem co piszę :).

Dziewczyny, zostawcie kilka miłych słów dla Gosi. Jeżeli macie do niej jakieś pytania dotyczące jej przemiany, wiecie co robić! 🙂

Jeszcze raz gratuluję Ci Gosi wspaniałej metamorfozy! 🙂 DOBRA ROBOTA!

Życzę Wam miłego dnia,

Juliya