Po zakończeniu Naszego słynnego wydarzenia dostałam kilka metamorfoz. Dzisiaj chciałam pokazać Wam jedną z nich:).

“Juliya oto moja mała przemiana. Niestety zdjęcie nie jest z samego początku wydarzenia ale po I fazie. Ćwiczenia robiłam w miarę moich możliwości czasowych bo jestem mama 2 dziewczynek 4 i 7 lat. Ostatnia fazę w ogóle odpuściłam ze względów zdrowotnych. Moje wymiary niewiele się zmieniły ale zawsze to jakiś start. Talia 3 cm mniej, brzuch – 5 cm, biodra – 3 cm. Waga spadła o 3 kg. Zmiany może nie są może bardzo widoczne ale ja czuję je po sobie i ludzie też zauważają. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za to wydarzenie bo zaszczepiło we mnie chęć do ćwiczeń. Przygodę z ćwiczeniami zaczęłam pod koniec marca tego roku przez przypadek bo kolega podrzucił coś o motywacji ze strony Ewki Ch. i zainteresowałam sie trochę. Najpierw przez 2 tygodnie robiłam prawie codziennie skalpel a potem turbo spalanie (2 miesiące – 3 razy w tyg.) Potem przestałam ćwiczyć aż do Twojego wydarzenia 70 dni z Mel B. Jak widać na zdjęciach mam łuszczycę co ograniczało mnie do pokazywania mojego ciała i do walki o piękny zgrabny brzuszek. Chyba nadszedł czas że nie przeszkadza mi to i nie widzę już tych krost tylko mój brzuch który co tydzień zmienia się na lepsze. W wakacje będę miała 6-cio pak.:)”

1491184_643461945713105_1210758986_n (1)
Metamorfoza z 70 dni z Mel B

Wydaje mi się, że jest idealnym przykładem Kobiety, która nie szuka wymówek i w życiu codziennym stara się poświęcić sobie godzinkę na aktywność fizyczną. Jednak wiemy jak to jest 😉 Nie zawsze znajdujemy ten wymarzony czas tylko dla siebie:)

Pani na zdjęciu uważa, że efekt jest nieduży. Jednak jak na opuszczonych tyle treningów, to naprawdę jest świetnie! Przede wszystkim pupka – smuklejsza, uniesiona :). Na brzuszku również widać zmianę.

Pamiętajcie, że nawet minimalna metamorfoza Waszego ciała ” pociągnie ” za sobą jeszcze większe!

U góry możecie zobaczyć zdjęcie z marca i grudnia.

EDIT:

31 stycznia 2014 roku dostałam uaktualnione zdjęcia tej Pani. Powiem Wam, że jest moc! 🙂

1624249_671467532912546_865446700_n
Metamorfoza z 70 dni z Mel B

Zmiana jest naprawdę niesamowita:) Mam nadzieję, że nie zabraknie tej Pani nigdy motywacji! 

Autorce metamorfozy życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za 6-cio pak! 🙂

Zostawcie jakiś motywujący komentarz do którego w chwilach zwątpienia będzie mogła wrócić Pani:)

Pozdrawiam,

Juliya