Mam dla Was kolejną cudowną metamorfozę, której autorka przeszła przez długą drogę, która doprowadziła ją na sam szczyt. Kobieta dzisiaj może sobie powiedzieć, że każda kropla potu, każda łza wylana na treningu, nie poszły na marne. Poznajcie kolejną fit inspirację, która na pewno zmotywuje Was do podjęcia kolejnych kroków, które mogą obrócić Wasze życie o 180 stopni i sprawią, że wymarzona jędrna, zdrowa sylwetka będzie do do osiągnięcia.

Homa Pakdel-Nabati na swoim ie dzieli się swoimi zdjęciami. Możemy podziwiać efekty jej ciężkich treningów i zobaczyć jak wyglądała jej droga do wypracowania figury, o której zawsze marzyła. Dziewczyna w ciągu 2,5 lat zrzuciła 40 kilogramów. Jej sylwetka nabrała kobiecych, seksownych kształtów, samopoczucie znacznie się poprawiło. Jak sama wspomina na swoimi ie, nigdy nie wierzyła w to, że aż tyle mogła dla siebie zrobić i aż tak zmienić swoją figurę.

https://.com/p/vseQL4iMEj/?taken-by=anewhealthyme
https://.com/p/vseQL4iMEj/?taken-by=anewhealthyme

Jej celem jest stracić kolejne 10 kilogramów. W pierwszym roku treningów i zdrowego odżywiania, jej waga spadła o – 22 kilogramy. Jak sama wspomina, nie stosowała i nie stosuje żadnej drastycznej diety. Po prostu odżywia się zdrowo i racjonalnie. Oczywiście jak każdemu z nas, jej również zdarza się zjeść coś mało zdrowego. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi i czasami musimy pozwolić sobie na więcej. Najważniejsza rzeczą jest UMIAR. Jeżeli go znacie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście raz na jakiś czas zjadły coś niezdrowego, kalorycznego. Zgadzacie się ze mną?:)

https://.com/p/uOEiwZCMCm/?taken-by=anewhealthyme
https://.com/p/uOEiwZCMCm/?taken-by=anewhealthyme

jeżeli chodzi o jej treningi, na jej ie udało mi się znaleźć kilka informacji na ich temat. Homa Pakdel-Nabati trenuje od 2 do 4 razy w tygodniu po 2 godziny sesji treningowych. Jest wielbicielką zumby, body pump i spinningu.

https://.com/anewhealthyme/
https://.com/anewhealthyme/

Nie wstydzi się swoich rozstępów, nadmiaru skóry, której nie udało jej się pozbyć. Jest dumna z tego, co wypracowała. Jak każdy z nas miała w swoim życiu wzloty i upadki. Nieraz traciła motywację i zbaczała na zły tor. Ale zawsze udowadniała sobie, że każdy trening ma sens. Teraz może być dumna z siebie. Nie poddała się i udowodniła sobie i innym, że jest silną, zmotywowaną kobietą, która może pokazać innym osobom, że chcieć, to znaczy móc. Trzeba odstawić wymówki na bok i ciężko pracować.

Jak Wam się podoba dzisiejsza fit inspiracja? Co sądzicie o figurze autorki wpisu? Mam nadzieję, że jesteście jeszcze bardziej zmotywowane i znajdziecie dzisiaj czas na trening. Nie szukajcie wymówek, nie oszukujcie samych siebie. Wasza przyszłość, zdrowie, jędrna figura przez lata jest w Waszych rękach. Od Was zależy jak będziecie wyglądały za 5, 10 czy 30 lat. Pamiętajcie, że o siebie trzeba dbać całe życie! W końcu zdrowie jest najważniejsze, prawda?:)A teraz pochwalcie się jak bardzo zmieniła się Wasza sylwetka od rozpoczęcia zdrowego odżywiania i treningów? Ile kilogramów, centymetrów macie na minusie?:)

źródło informacji i zdjęć ===> 

Pozdrawiam,

Juliya