Ta metamorfoza jest naprawdę niesamowita! Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z nią będziecie jeszcze bardziej zmotywowane i odpalicie kolejny trening  z naszego najnowszego wydarzenia ===>Plan treningowy – klik  . KONIEC Z WYMÓWKAMI! Tylu kobietom na świecie udaje się wypracować wymarzoną sylwetkę. Wam też się uda.

Kobieta, którą chcę Wam dzisiaj swoją metamorfozę umieszcza przede wszystkim na ie. Jej konto obserwuje ponad 326 tysięcy osób. Regularnie wrzuca na nie swoje aktualne zdjęcia. Bardzo często zestawia je ze swoimi fotografiami na których możemy zobaczyć jej sylwetkę przed zmianą nawyków żywieniowych i regularnych treningów.

źródło: .com
źródło: .com

W styczniu 2012 roku je waga wynosiła około 124 kilogramów. Ubrania, które w tym okresie nosiła były rozmiaru 22. Z początkiem 2012 roku nasza dzisiejsza bohaterka postanowiła zmienić swoje życie. Na początku zaczęła dużo chodzić około 3-5 dni w tygodni. Zdrowo ” obcięła ” swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Do swojego jadłospisu włączyła więcej warzyw, zaczęła pić więcej wody. Na zdjęciu możecie zobaczyć jak zmieniała się jej sylwetka i malał rozmiar ubrań. Spadający obwód w biuście przy takiej utracie wagi, to normalna rzecz :).

źrodło: .com
źrodło: .com

Dzięki tym wszystkim zamianom, które udało jej się wprowadzić w swoje życie zaczęła tracić na wadze około 4 kilogramów miesięcznie. W grudniu 2012 roku osiągnęła wagę 68 kilogramów. W grudniu również dowiedziała się, że będzie mamą, oczywiście obawiała się na początku przybrania kolejnych kilogramów, ale była bardzo szczęśliwa z tego powodu.  Niestety ta radość nie trwała za długo. W lutym 2013 roku @adry_bella poroniła. Myślę, że jak każda kobieta, która przeszła to samo, była bardzo załamana.

Dzięki wsparciu, wierze udało jej się przejść przez ten ciężki okres. Postanowiła znowu podjąć walkę o wymarzoną sylwetkę i lepsze samopoczucie. We wrześniu 2013 roku waga pokazywała 56 kilogramów. W 2014 roku uświadomiła sobie, że chce mieć wysportowaną sylwetkę. Skupiła się na tym i dalej trenowała. W końcu dzielić się swoją metamorfozą, wiedzą z innymi osobami i motywować ich do aktywnego trybu życia.

źródło: .com
źródło: .com

@adry_bella uważa, że decyzja o zmianie swojego trybu, którą podjęła w styczniu 2012 roku była jedną najlepszych w jej życiu. Dzięki niej po 3 latach walki stała się szczęśliwą, zdrową i wysportowaną kobietą. Jak sama podkreśla nie jest modelką, gwiazdą show czy sławną osobą. Jest taka sama jak my.

Jak Wam się podoba jej metamorfoza? Moim zdaniem jest REWELACYJNA! Więcej na temat jej przemiany znajdziecie na ie. Zachęcam Was do zapoznania się z jego zawartością. Od razu uprzedzam Wasze pytania. Dziewczyna jest młoda i po odchudzaniu nie musi zwisać jej skóra w każdym miejscu ciała. Na wielu zdjęciach wiadać, że nie jest ona najjędrniejsza. Ale jak dla mnie ta kobieta wygląda rewelacyjnie! W ciągu 3 lat udało jej się 68 kilogramów. To jest naprawdę realne. I wiele z Was udowodniło to wysyłając mi swoje metamorfozy na maila. Większość z nich możecie zobaczyć tutaj ===> Metamorfozy czytelniczek bloga – klik

Pozdrawiam,

Juliya

źródło zdjęć i informacji ===>